İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok getiren Adsense reklamı tespit?

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar,

Yabancı dilde içerikli sitemde bazı reklamlar az getiriyor bazıları çok getiriyor. Ben Türkiye'den girdiğim için Türkiye'ye göre reklam çıkıyor. Az ve çok getiren reklamları nasıl tespit edebiliriz.

Bu arada eskisi gibi adsensede artık rekabetci reklam filtresinden reklam engelleyemiyorum sebebi ne olabilir?

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
kazançlar eskisi kadar düşük değil artık. ama boyutu büyük reklamlar yerine ufak reklamlar koyunca fazla ücret veren reklam çıkıyor sanırım.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
reklam boyutlarına göre kazancınızı yeni adsense panelden raporlayabiliyorsunuz. fakat yayınlanan reklamların mesela şirketlere göre kazanç miktarları ile ilgili sanıyorum bir raporlama şansımız yok.

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benimde bildiğim büyük boyutlu reklamlar daha çok kazandırır. Özellikle resim ve video reklamlar çok kazandırır diye biliyorum.

xgitarx yeni panelle ilgili bilgi için teşekkürler

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben birden fazla sitede adsense kullandığım için net bişey söylemem zor.. Adwordse reklam verenler bu konuyu yayıncılardan daha iyi bilir. Onlara hangi reklam türüne daha fazla ödediklerini sormak daha mantıklı...

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Evet ama video reklamlar en azından 0.15 veriyor:harika:

tabi bu benim tespitim arada şaşmalar olabilir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5