İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok güzel bir sohbet scriptti

pot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb arkadaşlar bir müşterimin siparişi üzerine birkaç gündür sohbet scriptti arayışı içersindeydim son olarak prochatrooms.com adresindeki Pro Chat Rooms adlı scriptti 70tl vererek aldım ama üzücü bir olay oldu ve müşterim siteden vazgeçti olan bana oldu tabiki script elimde kaldı çok güzel sohbet scriptti gerçekten inanılmaz özellikleri var bununla birlikte scirpttin tüm kodları açıktır herhangibi bir şifreleme ya da lisansı yok

arkadaşlar ben böyle bir site açmayı planlamadığım için 1 kişiye 40 milyondan satmak yerine 2 arkadaşa 20şer milyondan satacağım eminim böyle bir site planı olanlar için çok iyi uygun bir teklif

scripttin demosu: http://www.prochatrooms.com/demo/
kullanıcı adı: demo
şifre: demo // ziyaretçi olarakta giriş yapabilirisniz üyeliksiz
lisans sayfama buradan bakabilrisiniz:
1107990.jpg

not: 2 arkadaşa satacağım için lisans panelini vermemeyi planlamaktayım
yeni bir yaması veya sürümü çıktığında tabiki alan arkadaşlara vericem

düşünen arkadaşlar konuya yazabilir benimde bu ayki kredi kartı borcumu biraz hafiflemiş olacak

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bu aldıgını satış hakkına sahip degilsindir. istersen sözleşmeyi oku ;)

pot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğrudur dostumda yani o sözleşmedeki satış şartı scirptti alıp sağını solunu değiştirip kendininmiş gibi satan ya da seri satışını yapan insanlar için

ben herşeyi açık açık yazdım işime yaramıyacak hiç olmazsa birilerinin işi görülsün böyle uygun bir fırsat sunayım hemde kredi kartımdan gereksiz bir harcama hafiflemiş olur

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
güzel bir scripmiş hayırlı satışlar diliyorum.

pot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script w.rezdir isteyenede Kaynagini Göstereyim :)

arkadaşım bilip bilmeden ne konuşuyorsun client panelimi koydum oraya

lütfen satışımı baltalamayın gidin başka konuları kirletin para verdim aldım ne yalan söyliceğim ...

iyilik yaramaz insanlara zaten iyilik yaramaz terbiyesiz !!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi