İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok güzel domainler Satılık

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.sevkihatun.net >> pr 3 >> tasarımınıda verebilirim. + extra sedo da ayda 60 euro kazandırdı.
www.turkhatun.net >> türk güzeller sitesi için güzel bir isim
www.yenimp3ler.com >> pr 3 >> mp3 sitesi için ideal bir isim + extra: sedoda ayda 70 euro kazandırdı.
www.bedavamp3ler.net >> pr3 yine mp3 sitesi için güzel bir isim + extra: sedoda ayda 150 euro kazandırdı.
www.turkishmp3.org >> pr3 özel bir mp3 domaini çok iyi bir isim.
www.indirweb.com >> pr5 her türlü içeriğe açık bir site pr side yüksek kısa zamanda iyi işler çıkartılabilinir.

önce teklif usülü satışı açıyorum. teklifler yeterli görülmezse hepsine belirli bir fiyat öngörülecektir. saçma teklifler olmasın.
eğerki uygun bir fiyat verilirse en yüksek teklif verene satılacaktır.

alttaki domainlerin her biri 15 YTL dir.
www.sevkimankenler.info
www.liseliler.info
www.eg-zotikhatun.info
www.liselikiz.info
www.azraakin.info
www.hilalcebeci.info
www.eg-zotikkizlar.info

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.info domain fiyatlarında değişiklik yapılarak her biri 15 ytl olarak öngörülmüştür. sedoda 1 .info domainin getirisi ortalama günde 1 euro ydu.

E

Expert

Misafir
Ben bu işlere yabancı olduğum için soruyorum:
Bir domainin günlük getirisi 1 euro ise,ilkokul matemetik bilgilerimle ,aylık getirisinin 30 euro olduğunu hesaplayabiliyorum.
Sense siteni 9 euroya satıyorsun.
Açıkalayabilir misin biraz?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo yamuk yaptı parayı ödemedi onun için bu fiyata satılıyor. benim sedo paramı öder veye başka bi yere yönlendiririm veya site açarım diyen varsa buyursun...

B

Bedavalar-Net

Misafir
sedo yakinda herkezin hesabini kapatacak :) birinci agizdan duyuldu aktarildi.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla yunus bu domainler kapış kapış gitmesi lazım bence şaşırdım bu kadar zaman durduğuna. bedavamp3ler.net google dan garantisi var zaten.;) umarım satarsın isimler çok güzel..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi de sedo günde şu kadar kazandırırdı dediğin domainlere millet type-in olarak mı giriyordu yoksa sen hiti yüksek sitenden "Taş gibi mankenler for sale" mi yazıyordun?

L

lovemov€

Misafir
nickim değişti kusura bakmayın arkadaşlar cevap yazamadım.

------------------------
iyi de sedo günde şu kadar kazandırırdı dediğin domainlere millet type-in olarak mı giriyordu yoksa sen hiti yüksek sitenden "Taş gibi mankenler for sale" mi yazıyordun?
------------------------

Tabikide başka bir siteden link veriyordum. Fakat dediğin gibi "taş gibi mankenler" şeklinde deil sadece "domainadı (for sale)" şeklinde link veriyordum.

---------------------
valla yunus bu domainler kapış kapış gitmesi lazım bence şaşırdım bu kadar zaman durduğuna. bedavamp3ler.net google dan garantisi var zaten. umarım satarsın isimler çok güzel..
------------------

valla bencede kapış kapış gitmesi lazım. hepsi daha önce hit almış siteler kısa zamanda yükselirler.. herkse tatile gitti heralde kimse kalmadı alacaklardan :)

.info domainlerin hepsini birden alacak olursa 50 ytl ye vereceğim
www.sevkimankenler.info
www.liseliler.info
www.eg-zotikhatun.info
www.liselikiz.info
www.azraakin.info
www.hilalcebeci.info
www.eg-zotikkizlar.info

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi de sevki mankenler for sale yazman bile yeterli ingilizcesi olmayan abazan türk genci için. yani sedodan o kadar para kazandırmasının nedeni adının sevkimankenler.ifo olması değil. tasgibimankenler.info da olsa o kadar kazandırır. sen hiti yüksek siten ile besledikten sonra... hem sedoda artık yasak. yani domainlerin pek kapış kapış gidecek cinsten değil...

kolay gelsin

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-----------------------
ya satışları neden kösteklersiniz ki anlamıyorum
--------------------------

bırak kaale almıyorum egolarını tatmin etsinler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5