İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok iyi bir site olsa adsense kendi reklam teklifi yapar mı :)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
başlıkta sormak istediğimi sordum.konu geyikhaneye mi açsaydım :S :D

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Webmaster tools da öneriler geliyor diye duymuştum.Örneğin adsense , adsenseyi kullananlara öneriler yapıyor.Şu reklamı büyültürseniz çok iyi para kazanırsınız gibi.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
benim demek istediğim hiç adsense kullanmazken onlar mail atarmı gel adsense kullan falan diye

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
çok iyi bir siten varsa
A- geleceği varsa google satın almak ister
B- geleceği varsa, google'dan gelen adsense reklam tekliflerini görmezsin
dolayısıyla; adsense reklamımızı koy diye teklif edebileceklerini sanmıyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
çok iyi bir sitem olsa google la dalga geçerdim :)

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Google öyle birşey yaparsa kendini küçük düşürür. En fazla; çok başarılı bir site ise satın almak için teklif verir. Sende teklifi kabul etmezsen iyi reklam yapmış olursun :)

Acevist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Site değilde google için yapılan sistem önemli oluşturduğun sistem gerçekten google'ın ilgisini çekerse sana özel teklifler verir.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ne kadar iyi siteniz olursa olsun sonuçta google aramalarında çıkmak için google'a yine muhtaçsınız, google'ın arama motorunda yer almayan büyük bir site düşünemiyorum.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
konu geyikhanelik :D varsayalım çok iyi bir siteniz var hitleri google amcadan çekiyor google sitenizi satın almak için teklif gönderdi sizde bunu kabul etmediniz googlede tuttu çekin len bunun ipini alın filtreye çok konuştu :D derse ne olur ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
konu geyikhanelik :D varsayalım çok iyi bir siteniz var hitleri google amcadan çekiyor google sitenizi satın almak için teklif gönderdi sizde bunu kabul etmediniz googlede tuttu çekin len bunun ipini alın filtreye çok konuştu :D derse ne olur ?

sence arkadaşın sitesi facebook ya da twitter gibi dünyaca ünlü bir site olsaydı ne olurdu? google istediği kadar sandboxa soksun:)

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
sence arkadaşın sitesi facebook ya da twitter gibi dünyaca ünlü bir site olsaydı ne olurdu? google istediği kadar sandboxa soksun:)

hacı şunu iddia ediyom google facebook u sandbox a alsın millet facebook açılmıyor demesse hiç bir şey bilmiyorum bizim insanlarımız adres çubuğu nedir bilmiyor bile ahanda bunu söylüyorum burada gir yaz googleye facebook diye aylık aranma hacminede bak :D

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hacı şunu iddia ediyom google facebook u sandbox a alsın millet facebook açılmıyor demesse hiç bir şey bilmiyorum bizim insanlarımız adres çubuğu nedir bilmiyor bile ahanda bunu söylüyorum burada gir yaz googleye facebook diye aylık aranma hacminede bak :D

"feysbuk" ahaha :)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
çok iyi bir sitem olsa google la dalga geçerdim :)

bende öğle yapsam keşke diye aklımdan geçirip bu konuyu açmıştım :) hiç yoktan adsensem gitti :kızdım:

Ekleme:

bak bunu düşünemedim :D gerçekten google filtreye sokarsa bencede facebook bile tepe taklak olur :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5