İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok kaliteli Türkçe + Yaşlı + Dmoz kayıtlı + PR li + Ticari bir alan adı için FIRSAT

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar daha bugün backorde ile satın aldığım çok kaliteli Ticari alan adını alır almaz üzerinde uğraşmadan zaman harcamadan satmak istiyorum. Şu an uygun fiyata vereceğim, satılmaz da içerik girersem emek harcarsam fiyatı çok çok farklı olacaktır. Bundna dolayı bu domain için bu ilan alıcı için fiyat açısından fırsattır.

bayrakcilar.jpg

Domain adı: Bayrakcilar [nokta] com
Bitiş Tarihi. 26.03.2010
Enom: Enom hesabınıza ücretsiz
PR değeri: 3

Com - net - org - info - biz uzantıları doludur.

Dmoz ve Yahoo Directory kaydı mevcuttur.

Yahoo directory kayıt ücreti 299 dolardır. Dmoz'a ise kabul edilmek büyük dert; bilen bilir. :)

Şimdi bu 7+ yaşında Türçe + Dmoz ve Yahoo Directory kayıtlı PR3 domain için ki bu domain .com uzantılı ticari ve populer bir domain istediğim rakam;

Başlangı : $250
Arttırım : $10
Hemen Al : $500

Teklif dışında mesaj istemiyorum, değerini bilen teklifini verir alır, pahalı gelen vermesin mesajda yazmasın lütfen çocuk avutacak yada kişiye özel domain değerlendirme ve piyasa koşulları dersi verecek durumda değilim. Bana göre çok çok iyi fiyat ucuz bile denilebilir ama sana göre de ucuzdur teklif verirsin değildir vermez forumda başka konulara bakarsın buraya şahsi fikirlerini yazma, Herkes işini yapsın.

Bişi diyende yok ona rağmen biraz sertmi oldu ne. Önceki konulardan biriken sinir heralde. Sözlerim genel kimseye özel söylenmiş bişi değil.

Herkese hayırlı işler dilerim.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Polemik çıkaracak mesajlar yazıyorsunuz sonrada polemikten uzak durmak istiyorum diyorsunuz, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Güzel domain, umarım ilgilenebilecek birine satılır. İyi satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5