İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Kaliteli ve Özgün spor,futbol yazıları ve legalpara maç yorumları prof. ekip tarafın

badboy61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu başlığı yakından tanıdığım 2-3 arkadaşım adına açıyorum.Bu arkadaşlarımdan bazıları fotogol,sporx vb. T.r.nin önde gelen spor sitelerinde ve gazetelerinde yazılar yazdılar.

Bu işi gerçekten çok iyi yapıyorlar.Özellikle maç yorumları,legalpara tahminleri kalite olarak üst düzeyde.

Ben bu işi onların adına alıyorum ve herşeyine kefilim.Ücret alışverişi de benimle yapılacak.Anlaşmalar uzun vadeli aylık vs. gibi olursa iki taraf için de daha güzel olabilir.Ücretin yarısı işe başlarken,diğer yarısı da iş bitiminde alınır.
Ciddi niyetli alıcılar olursa örnek yazılar yorumlar gösterebilirim hemen.Referanslar da bolca...

Makaleler veya yorumlar
100-150 kelime arasında : 1,50TL
150-200 kelime arasında : 1,75 TL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5