İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cok önemli yardım

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar merhaba driver ve dll indme uzerıne site actım 2 tane bir tanesının indexi google da cogu sıralamada 1. sayfada 3 haftada oldu fakat hit gelmiyor acaba driver indir den baska ne tarz bı meta eklemeliyim?

driver indir bu keyword dede 4. sayfada gorunuyorum acaba nasıl ust sıralara tasırım sitemi bi akıl verseniz :):ıslık:

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
driver yükle,driver download olabilir...
iyide backlinin oldu mu iyi olur.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bir ayda sitenin biyerlere geleceğini de nerden çıkarıyorsun?
google yeni siteleri test eder, başarıyla çıkarsan testten, google da biyerlere gelebilirsin demektir.

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alexa ve googledaki keywordlerden cıkan sayfa sonuclarından webmaster tool dan goruyorum sonucta kardes sadece tahmin benimkisi gerisini allah bilir google bile bilemez :)

leventerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ayda iyi bir yer gelmişsin zaten SEO scorun 92% ama meta ve title ın site ana sayfası ile ilişkisi zayıf bunları düzelt derim.

Title Relevancy: 37%

Meta Description: laptop driver, notebook driver, Asus, hp, acer, dell, toshiba, lg, sony vaio notebook driver download,indir

Relevancy: 53% relevant.

Meta Keywords: free notebook driver download asus, hp, acer, dell, toshiba, lg, sony vaio

kontorgentr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşalar bende aynı dertten yangınım benim domeinim eski 1 yıldan fazla oldu . Lakin parça kontör , parça tl , tl transfer , kelimelerinde sitemi üst sıralara çıkaramıyorum . Site ismim www.kontor.gen.tr ne yapmalıyom . Yardım ltfn .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5