İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok özellikli, databaseli sözlük scripti (125ytl)

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe kelime çevirmek için bir müşterim başvuruda bulundu ve scripti tamamladım. Müşterim bu scriptin şifrelenerek dağıtılmasında bir zarar olmadığını söyledi ve sayının önemsiz olduğunu iletti. Fakat yinede ben bir sayı bildirmek istiyorum. Müşterim + 6 kişiye bu scripti satacağım.

Özellikleri; son aranan, popüler aramaları ve rasgele kelimeleri ana sayfada gösterir. Arama yapıldığı anda kelime için gerekli sonuçları ekrana yansıtır. Şayet bu kelimeyi içinde barındıran farklı kelimeler var ise onlarıda hemen altında listeler (ilk 20 adetini)

DB çok geniş olduğundan dolayı demo adresie toplam 60 kelime yükledim. Sizler istediğiniz kadar yükleyebilmekte serbestsiniz (Müşterinin tercih ettiği DB ile birlikte verilecektir)

Son olarak admin paneli bulunmamaktadır. Dileyene ek ücret karşılığında admin panelini tamamlayabilirim (şu sıralar biraz yoğun olduğumdan ancak bir süre sonra yapabilirm) ama şuan için admin paneline gerek bulunmamaktadır çünkü emin olun veritabanı çok geniş.

Scriptin fiyatı 125ytl'dir. Sitede kullanılan tüm kodlar ve tasarım bizzat bana ait olmakla beraber hiçbir yasal sorun yaratmayacaktır.

ilgilenenler [email protected] msn adresinden bana ulaşabilir. Scriptin demosu için Türkçe, ingilizce online sözlük bu adresten faydalanabilirsiniz.

1 kişi aldı son 5 kişiye daha satılacak ve satış sonlandırılacaktır.

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script tarafımdan satın alınmıştır. çok özellikli ve hatasız +sade bir script. Kaliteli iş için teşekkür ediyorum...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
DB çok geniş olduğundan dolayı demo adresie toplam 60 kelime yükledim. Sizler istediğiniz kadar yükleyebilmekte serbestsiniz (Müşterinin tercih ettiği DB ile birlikte verilecektir)
demiş arkadaş

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tamam alıyorum yalnız bir ricam olcak. sayfalarım html çıkışında ufak bir değişiklik istiyorum.

bide sorum var tasarımı değiştirebileceğimiz yerler umarım şifreli değildir.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende aynı soruyu soruyorum, acaba tasarımı değiştirebiliyor muyuz?
ay sonunda almayı düşünüyorum.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
db hakkında bir sayı inanın bilmiyorum, tuğrul arkadaşımızın vermiş olduğu db kullanıldı en iyi sayıyı kendisi bilir, mysql'ine kuruldu. Kısa zamada iletir ama 60bin küsür kelime diye hatırlıyorum.

Sadece fonksiyonlar şifreleniyor arkadaşlar, başlıklar, titler vb. yerleri basitçe değiştirebilirsiniz. Tasarımıda basitçe değiştirebilirsiniz. Zaten herşey CSS'den yapıldığından dolayı bunu basitçe yapabilirsiniz.

Şuan çok az kelime yükledim çünkü belirtilen adres üzerinde bir çok demo uygulamam mevcut ve mysql'i fazla kasmak istemiyorum.

Fakat şöyle bir durum oldu diyelim, kelime eklenecekse hemen açılır myadmin paneli ve orada bir basit söz dizimi ile dilediğiniz kadar kayıt ekleyebilirsiniz.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
admin panelini gelistirip, kelime ekleyebilme duzeltebilme gibi kabliyetlerinide tamamlarsaniz bende almak istiyorum. ayrica ek bir ozellik daha istiyorum. bu ozel bisey o nedenle p.m. atiyorum.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
db hakkında bir sayı inanın bilmiyorum, tuğrul arkadaşımızın vermiş olduğu db kullanıldı en iyi sayıyı kendisi bilir, mysql'ine kuruldu. Kısa zamada iletir ama 60bin küsür kelime diye hatırlıyorum.

Sadece fonksiyonlar şifreleniyor arkadaşlar, başlıklar, titler vb. yerleri basitçe değiştirebilirsiniz. Tasarımıda basitçe değiştirebilirsiniz. Zaten herşey CSS'den yapıldığından dolayı bunu basitçe yapabilirsiniz.

Şuan çok az kelime yükledim çünkü belirtilen adres üzerinde bir çok demo uygulamam mevcut ve mysql'i fazla kasmak istemiyorum.

Fakat şöyle bir durum oldu diyelim, kelime eklenecekse hemen açılır myadmin paneli ve orada bir basit söz dizimi ile dilediğiniz kadar kayıt ekleyebilirsiniz.

tr.st ile aynı şeyi sorduk ama cevap net gelmedi, bahsettiğimiz şey title meta felan değil. htaccess ve verilen linkleri? yani yeniden rewrite de oynayabilimiyiz diye soruyoruz.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu olay ilk aşamada mümkün değil ama ben size şifrelemeden önce dilediğinizi yapabilirim ;)

peace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ufak tefek modifikasyonlar ile satın almak isterim. iletişim kurabilirmiyiz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5