İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Para Getiren Kelimeler

M

mfk_1868

Misafir
gulun gulmeyin o size kalmıs bişey sahsen bende almam keyword. ama arkadasın yaptıgı iş yasal değil. adamlar keyword listesi cıkarmıs ve satıyorlar bunda illegl bişey yok. ama sen adamların listesini satamazsın.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam konu kapatılsın rica ediyorum kimseye de satmıyorum ben burda kıyak için 10$a vereyim dedim siz bilirsiniz lütfen konu kapatılsın.!

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eziğin biri ispiyonlamış bravo size bravo ben kıyak yapayım diyorum siz ispiyonluyorsunuz selam da söyleyin ben bilmiyordum böyle satılamayacağını zaten ondan sonra da satmıyorum diye mesaj attım ne diyim bilmiyorum helal olsun size !

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada zaten çok gerizekalı var, adam bi konu açmış başkasına yardım etmeye çalışmış, ama üstün zekalı arkadaş(lar) yok sen nasıl satarsın yok şikayet ederim bilmem ne. yaw sana ne. babanın malı mı da karışıyorsun...

K

korsan_cd

Misafir
bu forumun hiç tadı kalmadı.ispiyoncu forumu oldu.kim bişey yaparsa iyi yada kötü çekemeyenler hemen şikayet ediyor.
eski üyelerin hiç biri kalmadı :eek: ne iştir anlamadım.iyinetadminde siteyi satacağım diye foruma bile gelmez oldu.

M

mfk_1868

Misafir
hocam sikayet falan eden yokta bu işin *****den farkı yok. o zaman *****de acalım forumda bedavaya dagıtalım scriptleri. olay bundan ibaret yani emege saygı olayı. adam satamazsın derse satamazsın adamdan izinsiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi