İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Pc başında durmayın beyler

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
hocam 2 saat icin kafayi yastiga koymaya deymez sahsen 2 saat uyucaksam hic uyumuyorum :D

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar Ben Adi Kaçar Sizlere İyi Sabahlar Bir Afedersiniz Sigara İçip Yatayım Adi Kolay Gelsin Akşam Yine Görüşürüz Sizde Yatın Gayri Yada Yatarken Pc Karşınıza Alın İç Kalkamayın Bile :D
Şaka Biryana Ben Kaçar Allah 'a Emanet Olunuz :)

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beyler ben birşey denedim pc başında değilken 5 saatde bir acıkıyosam pc başındayken 1 saatde bir açlık duygusu hissediyorum isteyen denesin gene lbişi olması gerek :)

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Saat sabah 4 çeyrek, PC başındayız.
icon10.gif

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben 10 yildir adam akilli tv izlemiyorum :) zamanimin 4de 3 pc basinda geciyor , uyanir uyanmaz pc aciyorum adam ustunu giyer,yok direk pc basina 15 yil belkide daha oncesi aparatli tv takilan oyunlar vardi belki cogunuz gormediniz onun basindan kalmazdim, paso kirtasiyeciden yeni oyunlar aliyordum, contra en favori oyunumdu birde metal gear yuh be 20 sene oncesinden bahsediyorum uzaman oyun deliisiydim, aradan yillar gecdi, Sharp lorenzde Sase tamiri ve Argede calisdim orda bile oyun oynuyordum, canim sikildi meslek degistireyim dedim aklima radyocu olmak geldi Cem radyoda aksam kusaginda radyo yayini yaptim, sabahlara kadar radyo basindan kalmazdim..

simdi degisen birsey yok bu sefer bilgisayar delusu olduk..

Kir sok, tv bagla telefonu bagla, sopheni bagla, uydu kanallarinin sifrelerini kir , yetinmedim hep bir sekilde hayatim bilgisayara indexli oldu son durak web sitesi acmak oldu, yine ayni tas ayni hamam yine bilgisayar basinda saatlerce zaman gecirmeye devam...

Bunun Caresi Merpous bize kirmizi hapi verirse sanal gerceklikle yuzlesiriz belki :)))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi