İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Profesyonel Seo Ve Adwords Hizmeti Kampanyalı Fiyatlar Garantili HİZMET

ferahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar!

Konuya başlamadan önce şunları belirtmek istiyorum.Seo sektörü şuanda bana göre rezalet durumda.Çünkü wordpress kurmayı bilen veya elinde blog backlink kasma programı olan ben seocuyum diyor ne yazıkki.Konuları inceledim ama malesef durum bu.

Şimdi asıl konumuza geçelim.

Sitemi Yeni Açtım Nasıl Binlerce Hite Kavuşabilirim?

Sitesini herkez ilk açtığında bu düşünce doğal olarak akıllarda belirir.Bunun tek bir yolu vardır.Tabiki de SEO.

Sitem Hitlenince Nasıl Para Kazanırım?

Biz bir seo grubu olarak bu konuda size yardımcı oluyoruz.Yani sitenize hit getirdik ama gelir yok.Link satışları,reklamlar vs. sitenize oldukça iyi gelirler çekebilirsiniz.

Şimdi sıra geldi referanslarımızda.Aslında internet ortamında bu tarz bilgileri paylaşmıyoruz ama kampanyamız için bunu yapıcaz.

Referanslarımızdan Bazıları:

Kelimeler:
Kahvaltı Mekanı
Kahvaltı Mekanları
Brunch
Site:Kahvaltı Mekanı | Yeniköy Kahvesi
tüm bu kelimelerde birinci sayfadadır.

Kelimeler:
araba kiralama
Site:Araba Kiralama | Focus Araba Kiralama | Tel: 216 474 43 79
Birinci sayfadadır.

Kelimeler:
oto anahtarı
oto anahtar
immobilizer anahtar
otomobil anahtarı
Site:Oto Anahtarı | immobilizer Anahtar | Elektronik Anahtar | Araba Anahtarı | Sustalı Anahtar
Tüm bu kelimelerde birinci sayfadadır.

Hit Bazlı Çalışma:

Müşterinin İstediği:
Sitem konularda üstte çıksın ve siteme bolca doğal hit gelsin.

Çalışma Süresi 1,5 ay.Günlük tekil 6 bin hit.Anlık online kullanıcı 50 ile 100 arası.

1,5 ayda bu başarı oldukça iyi sanırım:)

Arkadaşlar daha birçok referansımız mevcuttur.Şuanda birçok kişi ve kurum ile çalışmaktayız.

Ayrıca Adwords Hizmeti de vermekteyiz.

Türkiye'nin en zor sektörlerinden birinde referansımız mevcuttur.

Adwords hizmeti alarak sitenizde seo olmasa bile çok düşük ücretlere büyük sektörlerde birinci sayfada çıkabilirsiniz.Adwords hizmetinde tıklama başına düşük ücretler ödersiniz.Rakipleriniz yüksek ücret öderken siz,size özel çalışmalarımızla çok düşük ücretlere ilk sayfa şansı yakalayacaksınız!

Sonuç olarak hem SEO hizmetini hem de Adwords hizmetini çok kaliteli bir şekilde yapıyoruz.Bizimle ilgili olarak daha fazla bilgi edinmek için sizi çalıştığımız kişi veya kurumlar ile görüştürebiliriz.

Garanti hizmet isteyen,sabırlı olan ve çalışmayı seven kişiler ile çalışmak istiyoruz.

Lütfen ciddi kişiler bize başvursun ve komik rakamlarla seo veya adwords yaptırmak istemesin.

Kalite+Başarı+7/24 tel ve msn destekli çalışma istiyorsanız bize ulaşın.

KaliteDizayn

Pm atabilir veya imzamdaki msn adresini ekleyebilirsiniz.

Tel: 0534 238 80 04

Mustafa Güner

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5