İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok ses getirecek proje www.doviz.com.tr

halis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba,

Çok ses getirecek projemizi, henüz geliştirme aşamasındayken değer verdiğimiz siz arkadaşlara özel olarak paylaşmak istedik. Değerli görüş, öneri ve tavsiyeleriniz bizi çok mutlu edecektir.

Site/Blog Adı: www.doviz.com.tr

SİTE TEST ADRESİ: test.doviz.com.tr

SİTE TEST KULLANICI ADI: testuser

SİTE TEST ŞİFRE doviztest

Açıldığı Tarih: 2008

Kurucusu/sahibi : Halis KAYA

İYS: Kendi yazılımımız

Site İçeriği & Amacı : Finans Portalı (Döviz ve Altın Piyasalarında son durum ne? Döviz kurları, altın fiyatları, finans haberleri, altın piyasaları için güncel haberler Doviz.com.tr'de!)

Sitenizin avantajlı tarafı: Başka finans portalarında bulamayacağınız özellikler ve sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda yeni ekleyeceğimiz özellikler.

Arkadaşlar şuan yayındaki sitemiz tamamen indexlenmesi için açılmıştır.
www.doviz.com.tr

Asıl yakında yayına girecek olan sayfamıza test bölümünden ulaşabilirsiniz.
test.doviz.com.tr

SİTE TEST KULLANICI ADI: testuser

SİTE TEST ŞİFRE doviztest

doviz.jpg

bu kısım şuanda yalnızca siz değerli iyinet üyeleri üyeleri ve wmaraci.com ile paylaşılmıştır. Tasarımımız ve içerikler hakkında değerli yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyoruz.

imamoglu61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selmalar sizleri üzmek istemem ama rakipleriniz sizi şikayet edip domaininizi düşürebilirler bu dominle girmenizi önermem bütün çalışmalrınız boşa gidebilir

CiqaraReis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, çok güzel ve şık bir tasarıma sahip döviz işlerinden pek anlamam o yüzden sitenin amacını çözemedim ama tasarımı ve emeği gerçekten beğendim hayırlı olsun diyorum inşallah dediğiniz gibi dev bir site olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5