İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Çok Ucuza Mp4 nano, 10 ve üzeri siparişleriniz için sadece

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ürünün resmi:
ipod_nano_4g.jpg

Çin’de üretilen, dokunmatik (touch screen ipod nano) ekrana sahip
MP4 desteği bulunan iPod Nano ürüne çinliler ipod nano benzeri “MP4 music player” adını veriyorlar.
MP3, WAV, WMA ve MIDI müzik formatlarını oynatabilen bu model aynı zmaanda, ASF formatındaki videoları da oynatabiliyor.
2.4 inçlik TFT ekranı bulunan ürünün kimi modellerinde kamera da bulunuyor.
Ancak bendeki modelde bu özellik yok.
Ayrıca ipod nano bir diğer modeli 1.8 inch TFT ekrana da sahip, amv ve diğer video formatlarındaki videoları da oynatabiliyor.
Mp3 sesli dosyaları da çalabilme kapasitesine sahip. ayrıca bir fm radyosu da bulunuyor.
Ürünün kutusu, kulaklığı, ingilizce ve türkçe alfabe okumak için yazılımı vesairesi yüklü durumda.
Bu 2009 model ipod nano modellerinin ucuz olmasının en önemli nedeni, İş gücünün yüksek teknolojik kapasite ile çin de imal edilmesidir.
10 ve üzeri siparişleriniz için fiyat listemiz aşağıdadır.
İşyerleri olanlar sipariş verebilcek bu durumda o yüzden ayrıca konuda bu tür gereksiz mesajlar yazmayın ben napayım 10 tane yi tarzında.
Piyasaki ürünlerden çok ucuza satıyoruz.
Ürün 15 - 20 gün içine geliyor.
Ücret peşin.
Ödeme şekli İşbankası.
Sanırım herşey açık.
Fiyat Listesi:
2 gb : 50 TL
4 gb : 65 TL
8 gb : 80 TL

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ticari bilgi yok
çinden getirtiyoruz
almak isterseniz hertürlü bilgiyi veririm sorun olmaz yani
başka bi büyk forumda da alışverişlerim çok isterseniz onlarıda sölerim itrderlarıma bakarsınız
güven için hertürlü bilgiyi vermeye hazırım
teşekürler...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ben de Çinden ürün getirenlerle çalışıyorum, Tahtakale'de tanıdığım çoktur ama hepsi de bir isim altında iş yaparlar.
Sizi merak ettim

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tahtakaleye hiç gitmedim
Ürünleri forumlardan,alışveriş sitelerinden, çervermde bulunana elektronik eşya mağazalarına pazarlıyorum
msn adresimi pm attım
merak ettiğiniz herşeyi cevaplarım
saygılar sevgiler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi