İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Ucuza - PR2 - 500 Hitli - Özgün İçerikli - Mükemmel Tutorial Sitesi

xLn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel notlar :

Site adresi: site adresi ö.m ile verilecektir.
Sitenin aylık getirisi: Herhangi bir reklam alınmadı. Deneme amaçlı bir arkadaşın adsens kodları eklendi. Yaklaşık 10dk kaldı. 2 tık almış ve 0,18$ bırakmış. Belki fikir açısından yardımcı olur.
Sitenin aktif olduğu süre: 3 Yıl, 25 Gün'den fazla.
Domain başlangıç tarihi: 2008-08-05
Domain bitiş tarihi: 2012-08-05
Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı:
170 TL
Minimum Arttırma: 2 TL
Açık arttırma bitiş zamanı: Son tekliften 48 saat sonra
Kategori, sitenin içeriği nedir: Konu kısıtlaması olmayan Tutorial sitesi. Geneli ne, nasıl yapılır sorularının yanıtlarının verildiği site. Her türlü içeriğe uyumludur. Yemek tarifleri de eklenebilir, site ve program kullanımlarıda, sihirbazlık hileleride, kodlama ile ilgili dersler de eklenebilir.
Sitenin hit bilgisi: 400-500 (Ortalama 500 ama Sanırım bayram dolayısı ile hitlerde azalma olmuş.)
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 4 Yaşında PR 2 (Çoğu alt sayfası dahil)
Hosting dahil midir değil midir: Değildir.
Banlı olduğu yerler var mıdır: Yoktur.
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Tüm içerik dahil.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Lisanssız Yazılım (WP)
Sitenin satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukuksal sorun var mıdır: Yoktur.

Özel Notlar:

Bundan yaklaşık 5 yıl önce hobi olarak açıp sadece kendim bildiğim kadarı ile program kullanımı, ders anlatımı gibi konular açtığım sitemi yaklaşık 1,5 yıldır hiç ilgilenemediğim için satma kararı aldım.

5 yıl önce joomla ve .com olarak başlamıştım fakat domainim başka kişilerin eline geçtiği ve geri vermemeleri üzerine 1 yılın sonunda .net ini alıp devam ettim hayatıma.

Pek çok kelimede google da üst sıralarda çıkmaktadır. Eski domain olduğu için google çok sevmektedir. Biraz içerik girip 1-2 pingleme yapıldığı zaman canavar olacağının garantisini veriyorum.

Hiç link alınmamış ver hiçbir şekilde hitlendirme programları kullanılmamıştır.

Derslerin yaklaşık %85'i özgün kendi yazılarımdır.

Hobi olarak yaptığım için reklam almayı hiç düşünmedim. Düzgün bir tema ve düzgün reklam yerleşimi ile iyi paralar kazandırır.

Ayrıntılı soruları konu altından veya pm ile yapabilirsiniz.

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresini,tekil hit ve hit referanslarını görebileceğim bir adresi ekleyerek gönderir misin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi