İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok uygun fiyata sitene özel "Sitene Ekle" kutusu

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğiniz üzere İyinet Webmaster Forumu için ücretsiz olarak bir kutu çalışmam olmuştu. Bu çalışmamın sadece İyinet Webmaster Forumu ile sınırlı olmasını istemediğimden dolayı çok uygun fiyata yapmaya başladım. Konu ile ilgili iki adet teklifim var.

1. Teklif: unyesil.com, Ordu ve Karadeniz'in en büyük ilçelerinden biri olan Ünye'ye ait en kapsamlı şehir portalıdır. Bir aylık reklam fiyatı 35 TL'dir. Bir aylık reklam yayınlayan herkese 10 farklı boyuta sahip "Sitene Ekle" kutusu ücretsiz.

2. Teklif: Reklam yayınlamadan 15 TL'ye 6 boyuta sahip "Sitene Ekle" kutusuna da sahip olabilirsiniz. 10 boyutlu "Sitene Ekle" kutusunun fiyatı ise 20 TL'dir.

Boyutlar: 728x90, 468x60, 300x250, 250x250, 200x200, 160x300 (Standart 6'lı) ve dört adet ise kişinin kendine bağlıdır.

Renkler: Aşağıdaki örneklerde kullanılan renkler standart değildir. İsteğe göre renklendirme yapılmaktadır. İstenirse logoya uygun renklendirme de yapılmaktadır.

Köşe Şekli: İstenirse örnekteki gibi (L) köşe, istenirse (O) oval olarakta yapılmaktadır. Oval köşeliler daha hoş durmakta :)

Referans: http://forum.iyinet.com/iwf/

iwf-1.png

iwf-4.png

iwf-5.png

iwf-6.png

Görüşmek için Özel Mesaj (PM) yada [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Not: "webmaster forum" kategorisinde İyinet'ten başkasına yapmıyorum :) İlk ve tek onda olması hoşuma gidiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5