İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok uygun fiyatlara logo tasarımı.

OnurSak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5e81fa12.jpg

Nasıl çalışırım?
- İlk önce sadece bir logo tasarlarım, eğer bu tasarladığım logodan farklı kombinasyonlar da çıkıyorsa onları da müşteriye sunarım.
- Yapılan bütün çalışmalar müşteriye gösterilir, müşteri beğenmediği takdirde istediği tüm değişiklikler yapılır ve tekrar sunulur.
- Çalışmalarımda hazır imaj, hazır vektör vs vs. kullanmamaya özen gösteriyorum.
- Gördüğünüz gibi daha çok sadelik ön planda, tabi bu sizin isteğinize göre değişebilir. Bana ne tür bir logo istediğinizi söylerseniz ona göre çalışırım.
- Eğer verilen bir işte aklıma birkaç logo tasarımı gelirse bütün tasarımlar aynı fiyata, müşteriye istediği formatta ve .psd şeklinde teslim edilir.

Fiyatlandırma:
- Arkadaşlar şu an referans sayım az olduğu için fiyat ilk 5 kişiye tanışma fiyatı olarak 15 TL'dir.

İletişim:
Arkadaşlar msn programımda sorun olduğu için msn'ye giremiyorum. O yüzden lütfen PM ile ulaşınız.

Ödeme şekli:
Ödeme şeklini konuşuruz sorun olmaz.

Sanırım çok konuştum arkadaşlar , işimi iyi bir şekilde yapacağımdan hiçbir şüpheniz olmasın. Hepinize iyi günler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5