İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Uygun Fiyatlardan Uploded.Net Premium Almanızı Sağlıyorum

fenerio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Şu an piyasa da en çok kullanılan linklerin başında Uplaoded.Net bulunmaktadır. Ücretsiz üyelerin buradan dosya indirmesi düşük hızları nedeniyle çok uzun sürmektedir. Ayrıca 1 dosya indirdikten sonra 1 saat bekletmektedir. Ve download saatlerinin yoğun olduğu zamanlarda aşırı yoğunluktan dolayı ücretsiz üyelere downloadları kapatmaktadırlar. Bütün bu olumsuzlukları düşünerekten bende sizler için çok uygun fiyatlarla Premium üyelik almanıza yardımcı olmak adına bu konuyu açmış bulunmaktayım.

Öncelikle site üzerinden Premium fiyatlarına bakacak olursak;

1 aylık Premium : 9,99 Euro
3 aylık Premium : 24,99 Euro
6 aylık Premium : 39,99 Euro
12 aylık Premium : 69,99 Euro
24 aylık Premium : 99,99 Euro

Şimdi diceksiniz ki bizler nasıl ucuz yoldan Premium alıcaz.

Hemen açıklıyorum arkadaşlar. Şimdi sizler benim linklerimden birinden site üzerinden Premium alacaksınız. Bu sayede uplaoded.net sitesi bana bunun karşılığında bir miktar para kazandıracak. İşte bende bu sitenin bana kazandırdığı paradan sizlere geri ödeme yapıcam.
Bu rakam %50 ile %80 arasında değişkenlik gösterecek.

Şimdi sizlere geri ödeyeceğim miktarı ve de ne kadara Premium a sahip olacağınızı göstereyim :

1 aylık Premium : 9,99 Euro ya aldınız. Ben sizlere geri 3,75 Euro göndericem. Böylelikle siz 6,24 Euro ya bu Premium paketine sahip olacaksınız.

3 aylık Premium : 24,99 Euro ya aldınız. Ben sizlere geri 10,75 Euro göndericem. Böylelikle siz 14,24 Euro ya bu Premium paketine sahip olacaksınız.

6 aylık Premium : 39,99 Euro ya aldınız. Ben sizlere geri 20,75 Euro göndericem. Böylelikle siz 19,24 Euro ya bu Premium paketine sahip olacaksınız.

12 aylık Premium : 69,99 Euro ya aldınız. Ben sizlere geri 41,75 Euro göndericem. Böylelikle siz 28,24 Euro ya bu Premium paketine sahip olacaksınız.

24 aylık Premium : 99,99 Euro ya aldınız. Ben sizlere geri 59,75 Euro göndericem. Böylelikle siz 40,24 Euro ya bu Premium paketine sahip olacaksınız.

Her şey işte bu kadar basit arkadaşlar. Tek yapmanız gereken benimle iletişime geçmek ve benim linklerimden biri ile Premium almak.

İletişim adresim : yakın zamanda eklenecektir.

Ödeme yöntemlerim : İstediğiniz banka hesabına havale ve eft olarak göndermekteyim.​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5