İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

'Çokeşlilik yasal olsun'

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
çok kötü saçmalamış o kadın, tipinden neye hizmet ettiği belli oluyor zaten, çok pis aşağılamak isterdim onu ama forum müsait değil

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bunu diyen kadin once uzerine 1 duzune kuma getirsin sonra cikip laga luga yapsin.. Ben herzaman sunu diyorum biz aleviler basi kapali olanlara karsi degiliz beyni kapali olanlara karsiyiz ahanda ornegi :D

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Kuranı kerimde sizin için en hayırlısı tek eşliliktir diyor,
ayrıca savaş zamanlarında erkek nufusu yok olma derejesinde azaldığı dönemlerde çift eş ve daha fazla eş olmasına ilk eşinde rızası alınarak ve maddi manevi gücü kuvveti olması şartlarıyla uygulanmıştır.
Yani günümüzde 1 erkeğe 100 kadın düşmüyor, savaş gibi bişey olupta tüm erkekler neredeyse ölmemiş, bu konu geçersiz.
Ayrıcada hangi bayan kendisine ortakçı gelmesine izin verir ki?
Peygamberimiz (S.a.v) gece namaz kılmak için dahi kalkarken eşinden izin alıyordu, aynı şekilde sakal bırakmak için ve değişik aklınıza gelmeyecek her türlü konularda eşinin fikrini alırdı. Bunu söyleyen yaşam koçunun haklı olduğu taraf illegal birden fazla eşle mücadele ama çözümü bu değil bana kalırsa,
islami kisveye büründürenler imam nikahının altına sığınıyor ,2,3 eşi olanlar dahi var.
Pek dinle diyanetle işi olmayanların zaten öyle bir kaygılarıda yok, her köşe başında bir eş duruyor 30-40-50 eşli olanlar mevcut belkide daha fazlası
Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5