İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.com 7.90TL, .in 2.90TL, KDV Dahil, Anında Aktivasyon!

Bartuc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Alan adı promosyonumuz başlamıştır.

.com alan adı KDV dahil sadece 7.90 TL !
.in alan adı KDV dahil sadece 2.90 TL !

Kredi kartı ve Paypal ile yaptığınız ödemelerde anında alan adı tescili gerçekleşecektir. Havale/EFT/Posta çeki ile ödemelerinizde ödeme bildiriminizle birlikte domain aktifleştirilecektir.

Hemen sitemizden alan adınızı sorgulayıp sipariş verebilirsiniz: www.guzelhosting.com

Son gün: 30 Mart 2010

Domainlerinizin kontrolü tamamen sizde olacaktır, bizden hosting hizmeti alma şartınız yoktur, dilediğiniz gibi nameserver değiştirebilirsiniz veya transfer edebilirsiniz. Seneye yenileme ücretleri yüksek değil, normal fiyattan olacaktır.

Güzelhosting Internet Hizmetleri
Telekominikasyon Kurumu Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No: 1408
Vergi Dairesi: Kütahya Çinili Vergi Dairesi
Vergi No: 6310421401

E-Mail Adresimiz: [email protected]
Posta Adresimiz: Cumhuriyet Cd. Avcılar İşhanı Kat: 2 No: 21 KÜTAHYA
Telefonumuz: (274) 224 9777 (Pazar Hariç, 09:00-18:00)
GSM: (531) 948 0849 (7/24)

www.guzelhosting.com

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Guzelhosting'ten çok güzel bir adım.
Aylardır reseller kullanıcılarıyım sadece 1 ay başka yere geçtim, daha sonra arkama baka baka geri geldim güzelhosting'e :p

Hosting almasanız bile guzelhosting.com 'dan üyelik açıp Ticket servisinde onlarla sohbet edin :p

Hayırlı satışlar, başarılar Bartuc

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5