İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

» .com / .net / .org / .biz Alan Adı Kaydı 3 TL «

Ghosttt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Networksolution için böyle açıklamalar var gerçekte durum bu mudur ?

mrb benim elime gecen kodlamasını yaptıgım bir site var ilk yıllında 1 dolara alınmış ancak suan yıllık yenileme icin 27 dolar yani 55 tl den fazla alıyorlar başka bir yerede taşımayadıklarını söylediler.. ben sadece dns lerini destirmeleri icin dns gönderdim ancak yıllık yenileme icin her sene artan bir fiyat alıyorlarmış.. bilgilerinize... karalama amaclı degil ancak duyduklarım ... yinede ben kendim hic burdana almadım ama....

Benimde şu şekilde sorularım var buradan çalışan arkadaşlar varsa lütfen bilgilendirir mi acaba ?

daha önce burdan alıpta sorun yaşayan arkadaşları gördüm, domaini satmak istesen ekstra ücret varmı, 1 senelik mi 0.99$ aylık başka ücretlerde çekiyorlarmı hesaplardan, bugün alıp yarın satmaya izin veriyor mu, 2.sene domain 55tl oluyormuş doğru mu ve yönetim admin paneli yok diyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5