İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Satış .COM - Sektörel - Anahtar Teslim!

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Site adresi: ÖM ile verilecek.
Site için istenen fiyat: 499 TL
Sitenin açılış tarihi: 12.07.2018
Kategori, sitenin içeriği nedir: Private (PVP) serverlarla ilgili forum sitesi.
Günlük hit sayısı: denenmedi.
Ziyaretçi kaynağı: -
Domainin yaşı: 0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerik.
Hosting dahil midir: bir süre idare edilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: bilinen yok kontrol edin.
Banlı olduğu arama motoru var mı: bilinen yok kontrol edin.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: vBulletin ve vBSEO lisansları dahil değildir.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır.

Aklımda böyle bir proje yapmak vardı açtım ancak hiç başlayamadım. Kendime hazırladığım için tamamen özenle hazırladım. Göz yormayan güzel bir teması var, geçici bir logosu var. Kategorileri tamamen piyasa araştırması yaparak en çok tercih edilen, paylaşım yapılan, içerik bulunması kolay kategorilerden oluşturdum ve içeriği dağıtmadım kısa tuttum. Üye grupları ayarları, renkleri, profil ayarları, rank gösterimleri ve postbit (profil) görüntülerini kendim en tercih edilen şekilde ayarladım, zaten vBulletin olduğu için kullanımı basit yalnızca içini doldurmanız yeterlidir.
vBSEO eklentisi kuruludur, lisansı satışa dahil değildir, tüm ayarları özenle yapılmıştır.
yalnızca alıp konu kastırarak bile index - reklamla server tanıtımı - ilanı için gelecek kitleyi tutabilirsiniz.
Tamamen anahtar teslimdir.

iyi forumlar.

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Fiyat; yalnızca kurulum, domain, hosting hizmetlerine tekabul edecek 399 TL'ye çekilmiştir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5