İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

** Com.tr için Marka Tescil Başvurusu Sadece 280 TL **

aydoganweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pE5LRN.png

Bireysel başvurularda ücret : 280 TL

Kurumsal başvurularda ücret : 350 TL

+ KDV isteyen arkadaşlar için 600 TL + KDV şeklinde..

Alan adı ücreti : 40 TL'dir. (Alan adını bizim almamızı istiyorsanız TC Kimlik Fotokopinizi göndermeniz gerekmektedir. Güvenliğiniz adına Fotokopinin üzerine Alan adı alımı için verilmiş olup başka bir işlemde kullanılamaz yazabilirsiniz.)

---- MARKANIZ KABUL OLURSA ÖDEYECEĞİNİZ SON HARÇ ÜCRETİ : 900 TL'DİR. ----

* %100 yasal yollar neticesinde sizlere marka danışmanlık hizmetleri sağlayabilmekteyiz.

* Alan adının tarafımızda alınması durumunda marka tescil hizmet bedeli haricinde +40 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular;

* Alan adım kaç gün içerisinde tescil edilir.

- Alan adınızın tescili tamamlanabilmesi için marka tescil hizmet bedelinin tarafımıza gönderilip marka başvurusunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu işlem tamamlandıktan sonraki 24 saat içerisinde alan adınız adınıza tescillenmiş olur.

* Göndermem gereken evraklar nelerdir?

- Alan adınızın tescil edilebilmesi için kimlik fotokopinizi ve size göndereceğimiz alan adı tahsis formuna isim soy isim yazılıp imzaladıktan sonra tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

* Alan adım hangi firmadan tescillenecek?

- Alan adınız nic.tr internet sitesi üzerinden tescillenerek sizin panelinizde yer alacaktır.

* Alan adını tescil edebilmem için ne yapmam gerekiyor?

- Alan adınızı belirtmeniz yeterli. Gerekli tüm işlemleri adınıza biz tamamlamaktayız.

* Alan adımın ileri ki dönemlerden kapanması veya elimden alınarak başkasına verilebilmesi mümkün müdür?

- Nic.tr internet sitesinden alınan tüm alan adları marka tescil belgesi veya faaliyet belgesi ile alınabilmektedir ve alan adının aldığın gün itibari ile 6 aylık itiraz askı süresi bulunmaktadır. Markanızın tescil kararı çıktığında almaz iseniz alan adınızı kullanmaya devam edebilirsiniz ancak yenileme yapacağınız dönemde sizden marka tescil belgenizi istenecektir. Ayrıca markanızı almadığınız süreçte başka bir firma veya şahıs aynı markaya başvuru gerçekleştirirse alan adınızı elinizden alabilir.

* Marka başvurum onaylanması durumunda markayı almak zorunda mıyım?

- Marka başvurunuz onaylanması halinde onaylanan markanızı almak zorunda değilsiniz. Markanızı tescil etmediğiniz süreçte alan adınız elinizden alınamaz. Başka birileri tarafından markanız alınıp aldığınız com.tr alan adına itiraz edilmediği sürece.

* Şehir, İlçe, Ülke isimleri, genel ve özel isimler için marka tesciline başvurulamaz.

* Hukuka aykırı olan kelimeler için başvuru gerçekleştirilemez.

* Com.tr haricinde ben marka tescili ve marka takip hizmeti yaptırmak istiyorum?

- Bu durumda tarafımıza PM göndermeniz halinde detaylı bilgi verilecektir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir marka tescili, patent tescili ve diğer belgelendirme konularında faaliyet göstermektedir.​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5