İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çooook para vereceğim

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
oooo, bunlar ve bunlar gibi yüzlerce ilan bulunabilir :D

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
bence iççamasırı için olan ilan profesyonel ilan yani elimde iççamasırı var ajans sa gitsem manken en fazla 25 adet çamaşır giyiyor günlük ve deli para ama bu tür reklamlarla az paraya çok resim çektirebilirsiniz. bendemi ilan versem benim de ürünlerimi deneyecek bayan elemana ihtiyacım var..

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
bence iççamasırı için olan ilan profesyonel ilan yani elimde iççamasırı var ajans sa gitsem manken en fazla 25 adet çamaşır giyiyor günlük ve deli para ama bu tür reklamlarla az paraya çok resim çektirebilirsiniz. bendemi ilan versem benim de ürünlerimi deneyecek bayan elemana ihtiyacım var..

ilanı dikkatli okumadın sanırım

ücret konusunda destek olmak amacıyla ücret vereceğini söylüyor. bu profesyonel bir yaklaşımmı sence? 10 liraya e-ticaret sitesi yapmaya benziyor :D

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar bende bu sitede son günlerde iş arıyorum acaba bu ilanlar kolpamı sizce yani bu site gerçekmi anlamadım?
site güncel ilan listesi gibi:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5