İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çooook Ucuza Site Yapıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unlimiteddownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şurda yapıcı bir tane mesaj göremiyorum
adam 25 ytl ye birşey yapıyor
beğenmezsen başkasına yaptır
bu ne hırs
bu nasıl tavırlar
25 ytl ne kadar değerliymiş

zaten 12 sene önce modem bile yoktu demeye getirenlere birşey demeyede gerek yok
ben 30 yaşındayım
siz kaç yaşındasınız?

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şurda yapıcı bir tane mesaj göremiyorum
adam 25 ytl ye birşey yapıyor
beğenmezsen başkasına yaptır
bu ne hırs
bu nasıl tavırlar
25 ytl ne kadar değerliymiş

zaten 12 sene önce modem bile yoktu demeye getirenlere birşey demeyede gerek yok
ben 30 yaşındayım
siz kaç yaşındasınız?

unlimited, biri kuyuya taş attı, çıkarmak için kaç kişi birbirine girdi, burada 3-5 krş az yaparım deyipte dolandırıp kaçanların hesabı yok, o kişiyi savunmak yerine, 12 senenin vermiş olduğu tecrübeğe dayanarak sende ref. isteyip olayı tatlıya bağlayabilirdin, ki öyle yapmalıydın yinede geç sayılmaz ;)

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bunlar ya forum yada template.Hatta bi tanesinde image dosyalarını paintte editlemişsin :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana birşey söylimmi sırf bu tip yorumcular yüzünden 12 senedir web tasarım sektöründe olmama rağmen bu forumlara üye olmuyordum. demekki iyi yapmışım.
bu sektörden gerçekten diğer para kazanan kişilerinde bu forumlardan uzak durmaya çalışıp çalışmadığını da bilemiyorum.
adamın biri 25 ytl ye site yaparım diyor ve yorum yapanları şöyle bir izliyorumda....
neyse
siz devam edin.

25 ytl ye site yapan kardeşim
sen msn adresimi ekle
ben sana 25 ytl göndericem
senden site yapmanıda istemiyorum
boşver bu yorumları
üzme kendini

la senin yaşın kaçta 12 senedir bu sektördesin ve bizim bundan niye haberimiz yok ? bu sektör Türkiye de 12 sene önce vardıda bizim mi haberimiz yoktu( 12 yıl oncesinden kalan türkçe dökümanlar pek görmedigim için diyorum)

bende bu sitelerin aynısını 10 liradan yaparım isteyenede içerik te eklerim :D ( domain hariç)

unlimiteddownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
la ulan'ın kısaltmasıdır.eğer şu "la" ile başlayan cümleye moderatörler müdahale etmezse bu siteye dava açıcam.
çok merak ediyorsan 1978 doğumluyum.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya oğlum gidin uyuyun,bu piyasayı bu hale kimlerin getirdiği ortada,bir aynaya bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi