İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çöp Adsense Reklamlarından Kurtulmanın Kesin YOLU!!

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle bu tür çöp reklamların (bedava kontör, aşk metre zart zurt..) engelleme yapılarak kesinlikle çözülemiyeceğini belirtmek istiyorum.

Gelelim kesin çözüme.. mail adresimizi açıyoruz ve sitemizde çıkan reklamların hepsinin adreslerini tıklayıp alıyoruz.

Daha sonra mailimizi açıp hepsinin aynı hesaba ait olduğunu kupon veyahut VCC ile aktif edildiğini belirten bir mail yazıyoruz.

Tüm engellememelerimize rağmen reklamların hala yayında olduğunu ve hergün yeni domain ve yeni hesaplarla yeni reklamların açıldığını ve bundan şikayetçi olduğumuzu düzgün bir türkçeyle https://www.google.com/adsense/suppo...earch=Continue adresinden Reklam filtremeyi seçip iletiyoruz.
Buna bir çözüm getirmelerini ve bundan şikayetçi olduğumuzu belirtiyoruz.

Sonuç olarak adsense bu hesapları açanları takip ederek affilate şirketine bu hesapları kullanan kişilerin adwords üzerinden reklam yayınını sonlandırmasını aksi taktirde cezai yaptırım getireceğini söylüyor.

Ve bu tür çöp reklamlar 2. bir domaine geçene kadar pasif oluyor..

Unutmayın! ne kadar çok mail atarsak o kadar çok etkili olacaktır. Sitenizde bu reklamlar çıkmıyorsa dahi bizlere destek olmak için aynı işlemi sizde yapın..

Kaynak:Zone.org

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de bu konudan muzdaribim ama şu üçüncü cümleyi anlayamadım: VCC, kupon nedir bilmiyorum, bu konuyu biraz açar mısın?

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kupon mesela google 100 dolar odeyeceksen kupon satan adamdan alıyorsun 10 dolara google para vermeden yayın yapıyorsun buda bildigim kadarı ile yasak bir işlem. VCC de aynısı..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Öncelikle bu tür çöp reklamların (bedava kontör, aşk metre zart zurt..) engelleme yapılarak kesinlikle çözülemiyeceğini belirtmek istiyorum.

Gelelim kesin çözüme.. mail adresimizi açıyoruz ve sitemizde çıkan reklamların hepsinin adreslerini tıklayıp alıyoruz.

Daha sonra mailimizi açıp hepsinin aynı hesaba ait olduğunu kupon veyahut VCC ile aktif edildiğini belirten bir mail yazıyoruz.

Tüm engellememelerimize rağmen reklamların hala yayında olduğunu ve hergün yeni domain ve yeni hesaplarla yeni reklamların açıldığını ve bundan şikayetçi olduğumuzu düzgün bir türkçeyle https://www.google.com/adsense/suppo...earch=Continue adresinden Reklam filtremeyi seçip iletiyoruz.
Buna bir çözüm getirmelerini ve bundan şikayetçi olduğumuzu belirtiyoruz.

Sonuç olarak adsense bu hesapları açanları takip ederek affilate şirketine bu hesapları kullanan kişilerin adwords üzerinden reklam yayınını sonlandırmasını aksi taktirde cezai yaptırım getireceğini söylüyor.

Ve bu tür çöp reklamlar 2. bir domaine geçene kadar pasif oluyor..

Unutmayın! ne kadar çok mail atarsak o kadar çok etkili olacaktır. Sitenizde bu reklamlar çıkmıyorsa dahi bizlere destek olmak için aynı işlemi sizde yapın..

Kaynak:Zone.org
Bizde yazdık, Özgür adında birinden cevap geldi. Konunun şuan kendilerini aştığını bu nedenle irlandamı ne, oraya konuyu aktardıkları cevabını verdiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5