İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Copy/Paste, Makale, Forum Tanitim ve WordPress işleriniz yapilir

ozgurarslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhabalar ben güvenlik olarak çalışmaktayım izinli ve boş olduğum zamanlarda ek iş olarak yaptıklarım;
(Günlerin bilgisi ve izin değişimi olduğu günler iş alımı yapmak isteyen kişiye belirtilecektir)

1.Makale Yazım İşleri(%100 Özgün ve Seo Uyumlu 100 Kelime 1.5 TL)
2.Copy/Paste İşleriniz Jet Hızında Yapılır.(Giriş yapılacak yazının detaylarını belirtin tanesi 0.10 kuruş)
3.Forum Site Tanıtım İşleriniz Yapılır(50 Adet Forum Site Tanıtımı 15 TL) -Referans Bitmiştir-
4.WordPress Site Kurulum İşleriniz Yapılır(Domain ve Hosting Sizden Kurması Benden Hızlandırma ve Genel Ayarlar yapılır. Logo dahil Uygun Fiyat)
5. C# Basit Masaüstü Radyo Programı Yapılır(Uygun Fiyat)🔥
6.Ürün Girişi Yapılır(Uygun Fiyat)🔥
7.Film Girişi Yapılır(Film Botu Olanların)🔥
8.Yaptığım bir iş daha olursa ekleme yapılacaktır.

Not: 3 Yeni yaptiğim işleri ekledim oldukça eklemeye devam edeceğim.

İş Alımı: Açık

İletişim;

Ödeme Yöntemi;
EnPara

Referanslarım;
https://www.r10.net/is-arayanlar/23...m-tanitim-ve-wordpress-isleriniz-yapilir.html

semihmalkoc53;1077264857' Alıntı:
50 Forum tanıtımı referans hizmeti alındı. Teşekkürler
esatbey;1077270022' Alıntı:
www.yemekcibul.com adına forum tanıtım hizmeti alındı.İlgili bir arkadaş teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5