İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Core2Duo E6600 2 x 2.4 Ghz | 1 GB Ram | 2 x 60 GB Hdd 1.5 TB Bw | 100 YTL Netdirek

AgaHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Bu ay bi değişiklik yapayım dedim. Yeni VPS sunucularımızda bi küçük değişiklik yapma kararı aldık. Bundan sonra sunucularda standart 1 GB ram sunucucaz. Ve bir sunucu üzerinde en fazla 3 adet VPS barınacak. Birinci ve ikinci harddisklerde 60 GB alanlarınız olacak ve hdd nin yanma riskine karşın yedeklerinizi ayrı bir harddiskte tutacaksınız. Tabiki fiyatta biraz yüksek olacak ama %100 kaliteli VPS sağlamak amacımız. o yüzden böyle bir karar aldık. Nerede ise karsız yapıcaz bu işi ama müşterimiz en azından tam performansla hizmet alıcak. İlk 3 adet stok aşağıdaki gibi mevcut özelliklere sahiptir.
--------------------
Ana sunucu özellikleri:
Data Center: Almanya - Netdirekt
İşlemci (CPU): E 6600 Core2Duo FS
Hafıza (RAM): 4096 MB DDR2
Disk (HDD): 2x250 GB SATAII
Bağlantı: 100 Mbit
İşletim Sistemi: Windows 2003 Enterprise Edition
--------------------
VPS özellikleri:
İşlemci (CPU): E 6600 Core2Duo FS 2 x 2.4 GHZ
Hafıza (RAM): 1024 MB DDR2
Disk (HDD): 2 x 60 GB
Bağlantı: 100 Mbit
Trafik: 1500 GB
İşletim Sistemi: Centos 4.5 veya Windows 2003 Enterprise Edition
Kontrol Panel: Plesk 8.2 Unlimited Domain
Full Managed
Ana Sunucuda
barınacak Vps Sayısı : 3 Adet
----
Fiyat: 100 YTL
Stok: 3 Adet

----
Extralar:
Cpanel: 20 YTL
İp: Adet ( 0.5 Euro )
---
İletişim:
[email protected]
Hosting, Reseller, Domain Tescil, Dedicated Server, Web Tasarım, Logo ve Banner Tasarım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi