İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cosmed

idioteque

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Cosmed Ürünlerinden memnun olan arkadaşlar varsa detaylı bilgilendirebilirmi
bu firmada buldum
Cosmed

Saç bakım ürünleri, Cilt bakım ürünleri,Leke karşıtı ürünler, Akne bakım ürünleri, Vücut bakım ürünleri, Tüy azaltıcı ürünler,Güneş Koruma Ürünleri, El ve ayak bakım ürünleri gibi bir çok kategoride hizmet veren cosmed markası Dermokozmetik alanında kişisel bakımınız için sizlere bir birinden farklı hizmetler sunuyor.
Cosmed Ürünleri Cosmed, Ünlü dermatologların en çok reçetelediği cilt bakım ve kişisel bakım ürünleri markası olmanın yanında dünya çapında önemli ülkelerde hizmet vermektedir. Özellikle son yıllarda Cosmed markasının kullanıcı sayısı ve olumlu yönde kullanıcıları artmaktadır. Cosmed firması kendisine temel değerleri i misyon olarak benimseyerek kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Kararlılık, uzmanlık, yenilikçilik, eğitim, bütünlük, nesnellik, güvenlik ve memnuniyet bu en temel değerdir. Gözlemlendiği gibi üzere Cosmed kendini devamlı geliştiren bir firma olmanın yanında tüketicilerinin görüşlerine de son derece önem vermektedir. Özellikle kendi web sayfasında kullanıcıların yorumlarına ve görüşlerine değer ve önem vererek kullanıcıların problemlerini ,görüşlerini dikkate alarak kendini yenileyerek gelişmektedir
Cosmed
http://www.cosmed.com.tr

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5