İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Counter Strike Forum Sitesi Çok ucuza satılık

Darq5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : csforumu.com
Site için istenen fiyat : 150 TL
Sitenin aylık getirisi: Sitede henüz bir getirisi yok fakat oyun sitesi olduğu için ilgilenildiğinde kazanç alabilirsiniz.
Sitenin açılış tarihi: 04 - 14 - 2011
Kategori, sitenin içeriği nedir: Counter Strike Forum
Günlük hit sayısı, kaynak link: 250 - 500 arası tekil ziyaretçi * 1000-2200 arası çoğul ziyaretçi.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Domain yaşı 10 aylık.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Site tüm içerik + domain dahil olarak satılık.
Banlı olduğu sponsor var mı: YOK
Banlı olduğu arama motoru var mı: YOK
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:YOK.

Sitemiz, counter strike aramasında 1. sayfada counter strike forum kelimesinde 2. sırada, cs forum kelimesinde 2. sırada forumcs kelimesinde ve forum cs kelimesinde 2. sırada yer almaktadır.

Darq5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemiz, counter strike aramasında 1. sayfada counter strike forum kelimesinde 2. sırada, cs forum kelimesinde 2. sırada forumcs kelimesinde ve forum cs kelimesinde 2. sırada yer almaktadır.

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bu konu, bundan öncesinde bir konu daha (sildirdiniz) ve bu 3. konunuz.

Daha kaç konu açmayı düşünüyorsunuz?

Darq5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok düşünmüyorum, fiyatları düşürdüğüm için açtım.

Darq5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site fiyatını 150 tl ye düşürdüm isteyen olursa pm atsın pazarlık yapabiliriz kaçırmayın bu fırsatı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5