İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çözemedigim wordpress problemleri için uzman arıyorum.

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.

Wordpress ile ilgili tema kaynaklı bir kaç programım var bu konuda çözum suna bilecek bir arkadaş arıyorum. Hızlı işlem yapan uzman bir arkaş olursa sevinirim.

Sorunlarımdan bazıları

1 - Özel menü kullanarak yaptıgım üst menü ( sayfalar ) alt sayfalar ve onunda alt sayfaları görünmüyor.
2. Türkçe karekter problemi yaşıyorum.
3. E bülten'de küçük bir türkçeleştirme gerekiyor.
4. Üst menü sağa kaydırma ve temada ufak bir kaç kaymanın önüne gece bilecek şeklindeki problemleri kısa süre içerisinde çözecek arkadaşlar msn ve ücret istegini pm atarsa sevinirim.

jeymo34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence Bunlar Klasik problemler

wordpres konusunda ii sayılmam ama özel menüde o problem var sitebar bölümünden link şeklinde menü oluşturabilirsin yada mevcut menü dosyasına müdahale edebilirsin türkçeleştirme konusuna gelirsek oda temana baglı eger tema turkce karakterler için uyumlu deilse işin zor bilmiyorum nedekadar dogru nekadar yanlış yazdım yardımcı olmak adına yazdım...

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekler. Forumdaki uzman arkadaşlar mutlaka çözüm getirecektir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sorun çözülmezse pazar gecesi detaylı bakabilirim

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
forumda bir çok referansımız mevcuttur bu konuda size yardımcı olabilirim pm atıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5