İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cpanel çıkan mailleri tek mail adresi toplama.

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba Arkadaşlar
Konu burada daha fayda bulacağım için buraya açtım.
Benim 50 tane mail adresim var Cpanel de bu mail adreslerinden çıkan tüm maillerin bir kopyasını da otomatik belirlediğim bir mail adresine gitmesini istiyorum bunu nasıl yapabiliriz.

Yardımlarınız için teşekkürler...

TiklaHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar
Konu burada daha fayda bulacağım için buraya açtım.
Benim 50 tane mail adresim var Cpanel de bu mail adreslerinden çıkan tüm maillerin bir kopyasını da otomatik belirlediğim bir mail adresine gitmesini istiyorum bunu nasıl yapabiliriz.

Yardımlarınız için teşekkürler...

Merhabalar Daha Önce Denemedim Fakat Kontrol Panelinizdeki Forwarders Seçeneğini Deneyebilirsiniz..Olmazsa Yazın Daha Detaylı Bakalım

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhabalar Daha Önce Denemedim Fakat Kontrol Panelinizdeki Forwarders Seçeneğini Deneyebilirsiniz..Olmazsa Yazın Daha Detaylı Bakalım
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
Hocam Forwarders bölümünden sadece gelen mailleri yönlendirebiliyoruz. Bana sunucudan çıkan mailleri bir mail adresine kopyasını göndermesini istiyorum.

TiklaHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
Hocam Forwarders bölümünden sadece gelen mailleri yönlendirebiliyoruz. Bana sunucudan çıkan mailleri bir mail adresine kopyasını göndermesini istiyorum.

Hocam Forwarders Seçeneğinde " İleticiler Tüm e-postaların bir kopyasını başka bir e-posta adresine göndermek için izin verir. Örneğin, iki farklı e-posta hesabınız varsa, [email protected] ve [email protected] ileri iki hesaplarını kontrol etmek gerekmez, böylece [email protected] [email protected] olabilir. Iletilen posta yine de orijinal adrese teslim olacağını unutmayın. " Kopyasını Göndereceğinden Bahsediyor Baskada Bu Konuda Bir Seçenek göremedim Yönlendirme Olarak Geçiyor Fakat Bir Deneyin isterseniz.

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam Forwarders Seçeneğinde " İleticiler Tüm e-postaların bir kopyasını başka bir e-posta adresine göndermek için izin verir. Örneğin, iki farklı e-posta hesabınız varsa, [email protected] ve [email protected] ileri iki hesaplarını kontrol etmek gerekmez, böylece [email protected] [email protected] olabilir. Iletilen posta yine de orijinal adrese teslim olacağını unutmayın. " Kopyasını Göndereceğinden Bahsediyor Baskada Bu Konuda Bir Seçenek göremedim Yönlendirme Olarak Geçiyor Fakat Bir Deneyin isterseniz.

Hocam tekrar kontrol ettim sadece gelen kutusunu yönlendiriyor. Bana çıkanları göndermesi gerekiyor.Cevabınız için teşekkürler...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
karahanli,
Cpanel üzerinden bunu yapamazsın.
Cpanel ile gelen hiç bir smtp sunucusunda da bu özellik yok.
Bilinen kontrol panelleri plesk,cpanel,directadmin bu özelliğe sahip değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5