İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cpanel ile ilgili

H

hostcu

Misafir
arkadaşlar msl bi şirketten sunucu kiralayınca cpanel kaçak olarak kursak bişey olurmu 2 tane domain için aylık 20-30$ para vermek istemiyorumda

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cpanel / WHM Main Ip ye gore calisan bir paneldir . Cpanel firmasi tarafindan aktif edilmezse Cpanel calismaz . Eger deneme surumunu kurarsan 15 gun sonra Licence File Expired hatasi ile karsilasirsin.
Fakat Plesk Panelde boyle bir sorun yok.

Iyi calismalar

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artik cogu server kiralayicilar cpanel i fiatlarinin ekliyorlar yani fatin icinde oluyor. Kacak olarak kuramassin.

H

hostcu

Misafir
msl managed.com dan alsam diyorumda ondan sordum bari plesk kuruyum:)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ucretsiz GPL ile dagitilan paneller var onlardan kurabilirsin. Hotscripts.com'da aratarak bulabilrsin. cPanel ticari bir yazilim, kullanacaksan ucretini odemek durumundasin, kac tane domain kurduguna bakmaksizin. Aslinda boyle konularin acilmasi ilginc, cok fazla da aciliyor, benim gecmisim cok eski degil bu forumda, bu yuzden acaba moderasyon yok mu diye dusunuyorum bazen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5