İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cpanel Kurdum Ama Çalıştıramadım..

Yanardags

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba,
Yurt dışından aldığım Centos yüklü vps'e Cpanel'i kurdum 15günlük demo lisans açıldı. Ancak, ipadresim:2086 dan panele giremiyorum, giremediğim gibi, sadece ip adresimide explorera yazdığımda o da açılmıyor, ip adresim ping alıyor... Apache'yi derledim, yine olmadı, tecrübesi olan arkadaşlar bu konuda yardım ederse sevinirim, googleda aramadığım anahtar kelime kalmadı, forumları taradım ancak sorunuma çözüm bulamadım çünkü bi hata mesajı yok.

Tüm servislere start komutu verdim, restart komutu verdim, hiç hata mesajı almadım herşey gayet normal gözüküyor ama açılmama nedenini bulamadım. Yardımlarınızı ekliyorum Saygılar..

silencegate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba,
Yurt dışından aldığım Centos yüklü vps'e Cpanel'i kurdum 15günlük demo lisans açıldı. Ancak, ipadresim:2086 dan panele giremiyorum, giremediğim gibi, sadece ip adresimide explorera yazdığımda o da açılmıyor, ip adresim ping alıyor... Apache'yi derledim, yine olmadı, tecrübesi olan arkadaşlar bu konuda yardım ederse sevinirim, googleda aramadığım anahtar kelime kalmadı, forumları taradım ancak sorunuma çözüm bulamadım çünkü bi hata mesajı yok.

Tüm servislere start komutu verdim, restart komutu verdim, hiç hata mesajı almadım herşey gayet normal gözüküyor ama açılmama nedenini bulamadım. Yardımlarınızı ekliyorum Saygılar..

Merhaba,

sorununuzun kaynağı iptables uygulaması olabilir.

SSH'dan service iptables stop ile servisi durdurduktan sonra tekrar deneyin.

Yanardags

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür Ederim Dostum,
# service iptables stop
komutuyla birlikte sorunum çözüldü..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5