İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cpm USD 1.536,80 hoyyyt sasirdim walla

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deja_wu' Alıntı:
Vardır olmamış olsa neden söylesinler ki ? şahsen benim yok ama günlük hitti 20000 olanların vardır
20 Bin hit Olmasina gerek yok sahsen benim 5Bin Hitim Olsun Gunluk adsendeden En az 500$ Alirim :)
Meta Taglar ile alakasi Yok Adsenseden kazanci arttirmanin Url lerin saglam olsun Yeter Sayfada feedBack reklamlari bile cikmaz
herkes almis basini meta tag diye gidiyor ama adsenseden verim Alabilmek icin meta Taglardan Once Url lerin saglam olmasi Lazim
Oyle Index.php index.html seklinde degil

S

Sporty

Misafir
culpable' Alıntı:
20 Bin hit Olmasina gerek yok sahsen benim 5Bin Hitim Olsun Gunluk adsendeden En az 500$ Alirim :)
Meta Taglar ile alakasi Yok Adsenseden kazanci arttirmanin Url lerin saglam olsun Yeter Sayfada feedBack reklamlari bile cikmaz
herkes almis basini meta tag diye gidiyor ama adsenseden verim Alabilmek icin meta Taglardan Once Url lerin saglam olmasi Lazim
Oyle Index.php index.html seklinde degil

istedigin-sekilde-yap.html genede okadar alman zor (hile yapmadan)

M

MkNet

Misafir
SoruForum.Com' Alıntı:
yaw günde 30-40 dolar kazandığını iddia edenlere şaşiorum bence çok kişi abartıyor kazancını bahse girerim adsense için uğraşanların çoğu günlük 5 dolar limitini aşamıyodur

benım gunluk 30 filan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5