Crusader Kings 2: Way of Life Duyuruldu!

ishaledenadam

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Ocak 2014
Mesajlar
494
Reaction score
0
Paradox Interactive, geçtiğimiz günlerde oyuncuların isteklerine cevap verebilmek ve gelecek olan güncellemelerin beklentileri karşılaması amacıyla bir anket açmış ve sonuçları değerlendireceğini açıklamıştı.

Piyasada yer alan en detaylı strateji oyunlarından biri olarak gösterilen Crusader Kings II, Way of Life adlı DLC ile çok daha detaylı RPG ögelerine sahip olacak.

Paradox Interactive tarafından gelen açıklamalara göre; Way of Life, ağırlıklı olarak oyunda karşılaşılan olayları arttırmayı ve eskisine göre daha etkili bir hale getirmeyi hedefliyor. Oyun içerisine karşımıza çıkacak olan bilgi ekranlarında verilecek kararlar karakterimizin kişiliğine ve yönetme kabiliyitine direkt olarak etki edecek. Bunun sonucu olarak oyunun daha da gerçekçi bir hal almasını sağlıyor. Bunun yanı sıra geliştirilen yeni mekanikler sayesinde himayemizde bulunan karakterler ile daha fazla etkileşimde bulunarak karakterlerin kişiliği hakkında daha çok bilgi sahibi olacağız. Bunlara ek olarak da krallığımızın istikbali adına daha kritik kararlar almak zorunda kalacağız.

Henüz çıkış tarihi netleşmeyen Way of Life‘ın piyasaya sürülmesinin ardından stüdyonun oyunculardan gelen istekler doğrultusunda yeni güncellemeler yayımlaması bekleniyor.

KAYNAK
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst