İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CS:GO JackPot Site Bileşenleri Satılık

L0ckamTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar, kendi yapımım olan yeni bir JackPot scripti satıyorum, ilgilenenler skype'dan ekleyebilir l0ckamtr. Fiyatı 300 TL'dir ve bu fiyat kuruluma dahil değildir (Ödemeleri PayPal/EFT/Havale olarak alıyorum skin kabul etmiyorum). Kurulum istiyorsanız ekstra ödeme yapmak zorundasınız. Fiyatı ne kapsar diye sorarsanız eğer, yeni bir JackPot site scripti ve yeni steam takas politikasına uygun bir bot. Birazda site ve bot özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

Site özellikleri (demo: csgomore.com):

1-) Raunt sayısı otomatik değişir.
2-) Son kazananın ismi otomatik değişir, avatar bir sonraki sürümde ayarlanacak.
3-) Göze hoş duracak şekilde silahlara ve fiyatlara özel arka plan.
4-) Ana sayfadan kazananı seçebilirsiniz, tavsiye etmem ancak böyle bir fonksiyon ne yazık ki mevcuttur.
5-) Türkçe olarak ayarlanmıştır, bir sonraki sürümde çoklu dillere güncellenecektir.
6-) Kazanan animasyonu sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
7-) Özel olarak ayarladığımız Top sayfası.

90814a9ab59c54926e45ec077cd460ce.png

Bot özellikleri:

1-) Bot tüm 3 günlük takas banı olan teklifleri otomatikmen reddeder.
2-) Botu kullanmak için herhangi bir ekstra program kullanmanıza gerek yok sadece cmd üzerinden start vermeniz gerekir ki onunda kısayolu mevcuttur.
3-) Botu kurmak için sadece 1 seferliğine telefonunuzdan onay kodu alınacaktır.
4-) Peki ben bu bot hesabına nası giriş yaparım diye sorarsanız eğer şöyle olacak, size özel "Mobil Kod Oluşturucu" programımızdan giriş yaparken istenilen kod otomatikmen oluşturulacak ve giriş sağlayacaksınız.
5-) Bottan eşyalarımı almak için onay gerekiyor o nası olacak diye sorarsanız eğer hiç sorun değil bot otomatikmen kendi hesabınıza yollayacağınız tradeleri sanki mobilden onaylıyormuş gibi anında kabul eder.
6-) Herhangi bir steam çökmesi karşın bot kendini otomatikmen yeniden başlatır.

Ekran görüntüleri:

Header:

4e99bfffcf3b06332508d8f8b9b8c629.png

Footer:

b2d2d2be56cd95eaf8e85080d025d4b4.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5