CS:GO MORE | BÜYÜK OYNA BÜYÜK KAZAN! | Projeye Destek (Hosting/VPS) Aranıyor. CS:GO MORE | BÜYÜK OYNA BÜYÜK KAZAN! | Pr

L0ckamTR

0
İyinet Üyesi
Katılım
9 Kasım 2013
Mesajlar
58
Reaction score
0
logo.png


Merhaba arkadaşlar sizlere yeni ve Türkiyede ilk olan Counter-Strike:Global Offensive oyunu üzerinden Jackpot oynamanızı sağlayacak bir proje tanıtıyorum. Sitemiz tamamiyle ekibimiz tarafından yapılmıştır aynı zamanda eşya alışverişini sağlamak üzere botumuzda bizim tarafımızdan yapılmıştır. Olay çok basit; Eşyalarınızı yasakpara olarak yatırırsınız.
Sistem sizin biletlerinizi hesaplar ve ona göre bir oran verir, mesela 1$ yatırdınız diyelim 100 bilet alırsınız ancak ortadaki item sayısı 10$ diyelim bunun sadece 10'da 1'ini almış olursunuz (biletler toplam fiyatın üzerinden rastgele verilir).
Ne zaman sistem 100 eşya limitine ulaştığında veya süre bittiğinde tüm biletler toplanır ve rastgele toplam bilet sayısından bir kısım seçer ve eğer aldığınız biletler o kısım içindeyse kazanmış olursunuz. Sistem böyle işliyor ve kazanma şansınız yatırdığınız eşya sayısı ile doğru orantılıdır. 1 Hafta içinde erişeceğimiz tahmini kullanıcı sayısı günlük minimum 50 tekil kullanıcıdır (sabit online). Projemiz için zaten halihazırda bir VDS sunucumuz var ancak bunun aylık ödemesi bile bizi zorluyor ve projeye destek verecek arkadaşı aramaya karar verdik umarım bize destek çıkarsınız. İlgilenen arkadaşlar lütfen PM atarsa sevinirim veya skype: l0ckamtr eklerseniz görüşebiliriz. Bu arada siteyi merak edenler www.csgomore.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst