İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CSHaberleri.com SATILIK 150 hitli website

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Site adresi: http://CSHaberleri.com

Site için istenen fiyat : 85 TL

Sitenin aylık getirisi: -

Sitenin açılış tarihi: 28 Mayıs 2011

Kategori, sitenin içeriği nedir: CS haberlerini veren site

Günlük hit sayısı, kaynak link: 150

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2ay/ pr:0

Hosting dahil midir değil midir: değil

Banlı olduğu yerler var mıdır: yok

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: evet

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: wordpress lisans sorunu yok

Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: yok

Ayrıca Ek Notlar:

Sitenin yanında verilecek 3000 kişilik facebook sayfası vardır. Siteye 10 gündür hiç bir içerik eklemeksizin hiti budur ve googledan organik hit de gelmektedir fakat yüksek değildir. Fiyat sondur . Sayfaya cs videoları konunca sayfanın üyesi artmaktadır. Her eklediğiniz haberi facebookta yayınlarsanız minimum 200-300 hit geleceğini sanıyorum.

AtakanMEDE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CSHaber

Merhaba,

CSHaberleri.com Sitesi evet yeni bir site olmasına karşın iyi bit izlenim ve hit sağlamıştır, fakat fiyat konusunda edermi etmezmi görüşüne bişey diyemem bu şahsın insiyatifine kalmış birşeydir. Ayrıca bu domain doğru yönde bilgili kullanılırsa güzel yerlere geleceğine inanıyorum :) Hayırlı satışlar diliyorum.

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

CSHaberleri.com Sitesi evet yeni bir site olmasına karşın iyi bit izlenim ve hit sağlamıştır, fakat fiyat konusunda edermi etmezmi görüşüne bişey diyemem bu şahsın insiyatifine kalmış birşeydir. Ayrıca bu domain doğru yönde bilgili kullanılırsa güzel yerlere geleceğine inanıyorum :) Hayırlı satışlar diliyorum.

Yorumunuz için teşekkürler. Benim vaktim olmadığı için satıyorum. Bence proje ve domain uyumluluk olarak böyle siteler bulmak oldukça zor.
Satış devam etmektedir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5