İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

css de biçimlendirilmiş etiketi istenilen yerde özelleştirme

forever79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
html, body, div, span, applet, object, iframe, h1, h2, h3, h4, h5, h6, p, blockquote, pre,
a, abbr, acronym, address, big, cite, code, del, dfn, em, font, img, ins, kbd, q, s, samp,
small, strike, sub, sup, tt, var,dl, dt, dd, ol, ul, li, fieldset, form, label, legend,
table, caption, tbody, tfoot, thead, tr, th, td {
margin: 0;
padding: 0;
border: 0;
outline: 0;
font-weight: inherit;
font-style: inherit;
font-size: 100%;
font-family: inherit;
vertical-align: baseline;
}

reset.css içinde bu şekilde bir gruplamam var. Ama ben single.php içinde bir tabloda valign="top" kullanmak istiyorum.

vertical-align: baseline
yazan yeri
vertical-align: top yaparsam , istediğim görüntü oluyor. Ama benim istediğim geneli bozmadan sadece single.php içinde bi yerde kullanmak. Sanırım buda id veya class ile olacak.

Yardımcı olursanız sevinirim. Uğraştım ama bulamadım.
İyi çalışmalar

spacaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
class ile çözüm

.vtop {vertical-align: top !important;}

üstteki kodu css e ekle vertical-align:top olmasını istediğin yerde class ı kullan.
!important deyimi ile kodunu genelde tanımlanmış css'e baskın çıkmasını sağlarsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5