İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Css Derslerimiz Başlamıştır.

WmUzman

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kapak-219x300.png

WmUzman olarak web tasarım ile ilgilenmek isteyen arkadaşlara önemli bir dil olan css'i yazılı ve resimli olarak anlatıyoruz.Anlatımımızda örneklemeler yaparak sizin daha iyi şekilde Css öğrenmenizi sağlıyoruz.Css derslerimiz hergün güncel olarak devam edecektir.Bildiğiniz üzere bir css olmazsa güzel bir stile sahip bir web sitesi ortaya çıkartamayız. Aslında öğrenmesi kolay bir dildir.Şu anda internetteki tüm sitelerde CSS kullanılmaktadır. CSS bilmeyen bir web tasarımcısı düşünülemez.

Bilmeyenler; " Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. " diyor sizi güncel derslerimize bekliyoruz.

Az Çok Biliyorum; " Geri kalan bilgilerini de bizimle tamamla " diyor sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Çok İyi Biliyorum; " Size lafımız yok; Derslerimizde sizinde katkınız olabilir " diyoruz ve senide bekliyoruz...

İlk dersimiz bugün yayınladı. Okuyup baştan kolay şekilde öğrenemek istiyorsan sende birinci bölümü kaçırmadan sen takipte kalmalısın.

İlk Ders: Css Temelleri : Css Öğreniyorum = Bölüm1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5