İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CSS site yaptım :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
sadece alt ve üst resimleri alıntı ilk defa bütün kodları kendim yazıp bir site yaptım :) www.ucretsizyazilim.com w3 0 hata diyince dahada bir hoşuma gitti. gerçi şimdilik pek bir şey yok ama ilerde eklemeler yaparım. Bu dershane sayesinde kendimi dahada geliştiricem :) sanırım.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Tamam Özcan birde buradan yazim...

Denemeler yapa yapa bu işi en kısa sürede kavrayacağını düşünüyorum..

Zamanında sana gerekli olan tüm bilgileri iletmiştim.

Tabiki bu yaptığın çok basit bir tasarım. Ama başlangıç için iyi tabiki.
Galiba birde fazla zamanın yok şu sıralar. Ama sende göreceksin ki temalar üretmeye başladıkça eskiye dönüp baktığında "vay be, epey bir kendimi geliştirmişim" diceksin.

Kolay gelsin, başarılar...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Tamam Özcan birde buradan yazim...

Denemeler yapa yapa bu işi en kısa sürede kavrayacağını düşünüyorum..

Zamanında sana gerekli olan tüm bilgileri iletmiştim.

Tabiki bu yaptığın çok basit bir tasarım. Ama başlangıç için iyi tabiki.
Galiba birde fazla zamanın yok şu sıralar. Ama sende göreceksin ki temalar üretmeye başladıkça eskiye dönüp baktığında "vay be, epey bir kendimi geliştirmişim" diceksin.

Kolay gelsin, başarılar...

:) sağol yağmayok senin le 1 kişiyi daha var bu genellemenin dışında tutuyorum ikinizi sizinle msn de konuşuyoruz zaten. gündüz erken kalkmaya alışınca :) birde sürekli yeni şeyler anlattığım için biraz yoruluyorum ama hazirandan sonra otomatiğe balarım artık :D o zaman güzel şeyler çıkıcak ortaya.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bende öğreniyorum bende az kaldı :p

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ah peep ah... beni sen bu css tema konusunda bir dinlesen.. Hergün yüzlerce defa msn'den diyorum sana.

Dediklerimi yapsan 1 hafta süresi var..

T

trgy

Misafir
arkadaşlar bende css öğrnemke istiyorum en azından temamı düzenleyebilecek kadar..

bana yol gösterin

Css öğrenmenin en kolay yolu kurcalamaktır. Bu diğer diller içinde geçerli. İlk olarak sana tavsiyem bu kitabı almandır. Gerçekten çok faydası oluyor, herşey düzenli bir şekilde anlatıldığı için. Daha snra takip edeceğin adımlar ise şunlar.

1. Freecsstemplates.com du sanırım oradan basit temaları indirip incelemen. Onları editlemeye çalışman.
2. Kendi div kullanarak tema yapmaya çalışman. En basitinden başlamanı tavsiye ederim.

Son olarak ise basit wordpress temalarını da incele. En koly tema şekillerini kolayca anlarsın ve de kendin bile wordpress teması yaparsınız.

İngilizce videolu kaynak vereyim sana bir de wordpress tema yapımı ile ilgili.
blog.themeforest.net > Bu sitede adım adım wordpress tema yapımı anlatılıyor mantığını tüm videoları izlersen anlayabilirsin. İngilizce bilmene gerek yok.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Css öğrenmenin en kolay yolu kurcalamaktır. Bu diğer diller içinde geçerli. İlk olarak sana tavsiyem bu kitabı almandır. Gerçekten çok faydası oluyor, herşey düzenli bir şekilde anlatıldığı için. Daha snra takip edeceğin adımlar ise şunlar.

1. Freecsstemplates.com du sanırım oradan basit temaları indirip incelemen. Onları editlemeye çalışman.
2. Kendi div kullanarak tema yapmaya çalışman. En basitinden başlamanı tavsiye ederim.

Son olarak ise basit wordpress temalarını da incele. En koly tema şekillerini kolayca anlarsın ve de kendin bile wordpress teması yaparsınız.

İngilizce videolu kaynak vereyim sana bir de wordpress tema yapımı ile ilgili.
blog.themeforest.net > Bu sitede adım adım wordpress tema yapımı anlatılıyor mantığını tüm videoları izlersen anlayabilirsin. İngilizce bilmene gerek yok.

uzman gibi konuşuyosun :) vay be yolda gösterirmiş

anofen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrgYlmz; çok teşekkür ederim...
bende bana şunları yap diyecek birisini arıyodum.. inş. daha sonraki aşamalarda da yardımcı olursun...

selametle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5