İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Css W3 Css Hatası CSS3.0

nigdelihenry

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlar valid olanlar ben hatalı yani invalid olanları nasıl valid yaparım diye sordum

nigdelihenry

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
.dnme li a:hover{color:#000;background-color:#e6e6e6;background-image:-khtml-gradient(linear, left top, left bottom, from(#ffffff), to(#e6e6e6));background-image:-moz-linear-gradient(top, #ffffff, #e6e6e6);background-image:-ms-linear-gradient(top, #ffffff, #e6e6e6);background-image:-webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%, #ffffff), color-stop(100%, #e6e6e6));background-image:-webkit-linear-gradient(top, #ffffff, #e6e6e6);background-image:-o-linear-gradient(top, #ffffff, #e6e6e6);background-image:linear-gradient(top, #ffffff, #e6e6e6);filter:progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient(startColorstr='#ffffff', endColorstr='#e6e6e6', GradientType=0);text-shadow:0 -1px 0 rgba(0, 0, 0, 0.25);border-color:#e6e6e6 #e6e6e6 #003f81;border-bottom-color:#bbb;-webkit-border-radius:4px;-moz-border-radius:4px;border-radius:4px;}
bunu valided kısımda yazmamıs ben bunu kullanamam mı yani bunun niye o zaman boyle bi css kodu yapmıslar madem hatalı. sen beni anlamıyorsun onlar bi defa valided deil bütün css kodları içinde valid olanlar hatasız kodlananlar ben hatalı kodlananları nasıl düzeltirim diyorum. hatasız olanlarla hatalı olan kodların bi alakası yok
lütfen yine asagıdaki kodları ornek gosterme onlar
onlar invalid olanların validated edilmiş hali anlatabiliyor muyum ?

edit : bu dosyadaki kodların yedeğini al ve validated edilmiş kodlar ile değiştir...
"sana göre" valided taki dosyaları değiştirirsem .dnme li a:hover kodu olmıyacak onu kullanmayım mı?

Ekleme: yok mu yardımcı olacak birileri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5