css'de single.php ayarlama sorunu?

KamBaba

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
30 Ocak 2014
Mesajlar
72
Reaction score
2
Konum
Angara
merhaba arkadaşalar.
müzik üzerine kurulu sitemde yeni konu açtığımda youtube videolarım sabit ölçülerde yükleniyor boyutta değişiklik yapamıyorum sadece id yazabiliyorum örnek resim:

VVj88j.jpg


embed koduyla yüklenmiyor sadece link sonundaki kısmı kopyalayıp yapıştırıyorum örnek resim:

ogJqaQ.jpg


problemim videonun boyutunu genişletip sağ taraftaki sanatçı bilgisini aşağı kaydırmak ama yapamadım. single.css ve style.css var ikisini de karman çorman ettim bi türlü video genişlemiyor.. Sanatçı bilgisi baya aşağılara yukarılara kaydı ama video genişlemedi nedense...

QAj8nG.jpg


Ayrıca videolar autoplay olmuyor video çerçevesini renklendirebiliyorum ama başka bişey yapamıyorum css den anlayanlar bi el atabilirmisiniz?
 

admcml

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Ocak 2012
Mesajlar
10
Reaction score
0
CSS dosyasında video genişliğini belirten başka ir kod vardır o yüzden değişmeyebilir. Senin yapacağın video id veya class neyse onun içine width=genislikpx !important; eklemen.
Yani !important kelimesi bu id yada classta önceden tanımlanmış width özelliğini geçersiz sayar ve !important kelimesinin bulunduğu değeri alır. Başka sorun olursa pm atabilirsin.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst