İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çubukta patates.brdakta mısır nasıl yapılır

goldmisir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahmet mecit bardakta mısır arabası yapımını anlatı
19 Eylül 2014 Cumadüşünmekle zengin olunmaz ,adım atmakla olunur,çubukta patates,bardakta mısır arabası satarak
bardakta mısır arabaları

bardakta kumpir yapımına başlandı...kumpir bardağa girdi ? nasılmı ?
mısır tezgahı,nasıl yapılır ? nerelerde bulunur
bardakta mısır arabası
cubukta patatespamuk şeker makinası
popcorn makinası

kumpir bardağa girdi,inanmak zor ama insanlar iş deneyimini artırmak için her yolu deniyor.....

biz size iş imkanı sunuyoruz ...nasılmı bu makaleyi oku,

millet simit arabası alıp simit satmaya çalısıyor..ama zabıtadan kaçıp araçlarını kaptırmakta...bunu engelemek ve güzel şekilde para kazanmak zor değil...

bu yazımda insan isteyince neler yapılacağını anlatıyorum...bardak içine girmiyen kalmadı...

yakında bardağın içinde duş aldırırlar.....

şimdi gelelim asıl konumuza para kazanmak için neler yapmalıyız.. şöyle bi düşünün ,bunu yapmak zor değil.

günde 100 bardakta mısır sattığınızı düşünün 1 tl ucuz fiyata satarak aylık 9000 tl kazana biliyor insan ....şaka gibi..

şimdi az daha konuyu anlatayım..ben mısır arabası satın aldım ve sahilde dlaşarak ayda 3000 tl kazandım...

baktım iş iyi geliceğe iyi bakıyor...

çubukta patates arabası aldım, sahidee arabada mısır satarken, çubuka patates e satarak sahilde dükkan açtım ,
sonra pamuk şeker makinası aldım, 1 kilo şekerde 100 tane üretime geçti tanesini 2.tl den satmaya başladım ve 200 tl kar etmiş oldum...

nasıl ki marketler zinciri varsa benimde 10 tane mısır arabası veya çubuk patates satış yaptım dükkanlarım var,,....

bu sadece istemekle başlar...

yakında marketler zincirlerini kurmaya başlıyacağım...

şimdi bu ürünleri su aşağıda verdiğim adresten aldım..

adamlar dünyaya satmaya başlamış..

malezya,çin,kore,amerika,bulgaristan,fransa,almanya,rusya,ukranya, gibi gibi saymakla olan 45 ülkeye ihraç ediyorlarmışş
..yakında bende türkiye patentini satın almayı düşünüyorum...

şimdi bu yazıyı nedenle paylaşıyorum,sadece ben para kazanmak gibi bi hırsım yok...sizde kazansın,iş kurmak istiyen herkes kazansın....

merak ettiğiniz sorunnlar olrsa yanıtlıyabiliriz.

Hızla gelişen girişimcilik sektöründe adından sıkça söz ettiren mısır arabaları son yıllarda artan taleplerle beraber farklı konseptler geliştirmiş popcorn, çubukta patates, mısır patlatma makineleri gibi tüketicilerin ilgisi çekmiştir. AVMler, Standlar, Dükkanlar ile tüketicilerin beğenisine sunulan bu seyyar araçlar yatırımcılarına ciddi gelir imkanı sağlamıştır. Türk halkının damak tadına göre hareket eden bu girişim lezzeti dünyaya açılarak bir çok ülkeye ihtalat saglamıştır.

Özellikle hızla gelişmekte olan tatil beldelerinde sıkça görebileceğiniz ve turistlerin oldukça ilgisini çeken bu seyyar lezzet dükkanları 7'den 70'e herkesin damak tadına uygun ürünler sunmaktadır. Ülkemizin damak tadının da tanıtılmasında büyük imkan saglayan mısır arabaları yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor....

Sizde iş ortağımız olabilirsiniz ....
Yapmanız gereken sadece

PAMUK ŞEKER MAKİNASI VE ARABALARI
KOÇAN MISIR ARABASI
ÖZEL ÜRETİM MODELLERİ
OSMANLI MACUNU ARABASI
KÖZDE KESTANE ARABASI
KÖZDE MISIR ARABASI
HOT DOG TESGAHLAR
MISIR KAZANLARI
ÇAY MAKİNALARI
SEMAVERLER ISITICILAR
SÜT SAHLEP MAKİNALARI ÇORBALIKLAR
TOST MAKİNALARI

bardakta mısır nasılmı yapılır tıkla ve gör...
çubukta patates son günlerde gözde işi, oturduğun yerde para kazanıyorsun...

ürettiğimiz arabalardan birini satın alarak ,dükyanınızın önünde veya alışveriş merkezlerinde,ek gelir edlde adebilirsiniz....

Detaylı bilgi için bizi arayınız..... mısır arabası nasıl yapılır bilgi için bizi arayınız.....
www.goldmisir.com
0533 642 16 59

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5