İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çukurca'da çatışma: 6 şehit

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Hakkari'nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK üyeleri ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada, ilk belirlemeye göre 6 asker şehit oldu.

Terör örgütü PKK üyeleri, Kayseri'den gelen birliğin bulunduğu Kavuşak köyü Hantepe mevkisinde konuşlu askeri birliğe saldırdı.

Saldırıya karşılık verilmesiyle çıkan çatışmada 6 asker şehit oldu, bazı askerler yaralandı. Bölgede operasyonlar devam ediyor.

-------------------------

Ne desem bilemiyorum artık.

X

Xman

Misafir
Mübarek 3 aylarda Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bu kahpeleri, cani katiller...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Şehitlerimize rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Bir daha anladım; PKKlı ne kürttür, ne müslüman, ne ermeni, ne yahudi. PKKlı şeytanın bokundan ve sidiğinden oluşmuştur şahsi düşüncem.

İçimizde çok PKK destekçisi var, hem de MHP içerisinde görev yapan.
MHPli bu tanıdığın bir aile dostu imiş, tam bir bölücü, fırsat verilse Türkiye'yi bölüp; kürdistan, lazistan, fellahistan, sünnistan, alevistan yapacak.
Türk askerine, müslümanlara demediğini bırakmadı.
MHPli geçinen tanıdık da; biz onla siyaset konuşmuyoruz, benim hassasiyetimi biliyor vs diye zırvaladı.
Senin gibi MHPlinin taaa *** *** (inci sözlükten nağmeler)....
Eğer o kişi milliyetçiyse vay halimize. O kürdün p*ç*nin, bir MHPli yanında ben kürdüm demeye korkması gerekirken, geçmiş PKKyı savunuyor.
Allah Türk'ü ve Müslüman'ı korusun.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ne enteresandır ki teröristlerden bir haber yok? Şu kadar yaralı veya bu kadar leş var diye... :(

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ALLLAH rahmet eylesin Mekanları CENNET olsun.

Soysuz köpeklerede bir şey söylemiyorum ağzımı açarsam banlanırım

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Allah'tan metanet ve rahmet diliyorum başımız sağolsun, terörün ise Allah cezasını versin.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Bu haberlere bizi alıştıranlar utansın! Allah pkk'yi ve pkk'yi savunanları kahretsin.

Mekanlari cennet olsun.

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne enteresandır ki teröristlerden bir haber yok? Şu kadar yaralı veya bu kadar leş var diye... :(

Onları vermezler niye bizimkiler sevinmesin diye bizim medya tam bir şerefsizdir. Bizde oldumu Allah korusun hemen son dakika şu kadar şehit şu kadar yaralı oldu ne oluyor pkklılar hemen seviniyor onlarınkını soylemıyorkı onların morallerini bozulmasın çay keyifleri kaçmasın ve gelecek olan para azalmasın diye. Tüm olay bundan ibaret. Bir Uzman konusmas: Doğuda görevdeyken yanımızdan geçse bile ne ateş açabiliyoruz nede vurabiliyoruz üstlerin haberi olmadan olmazmış ondan sonra emir geliyor ve adamlar kollarını salla sallaya geçiyorlar. bunlar sadece bazıları. siyaset yapmak istemiyorum ama durum bundan ibaret bu böyle gitmiyecek az kaldı !!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5