İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış DA ve PA Değerleri olan 10 Adet Siteden Tanıtım Yazısı Satışımız Başlamıştır.

HeReTiC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresleri : pm isteyiniz ya da skype ekleyiniz.
Site yaşları : 7-6-5-4-3-2 gibi yıllardadırlar, düşmüş da ve pa değeri olan siteleri kayıt ederek satış yapmak gibi bir gayretimiz yok.
Google İndex : bol içerikli olan da var az içerikli olanda var, hepsi özgün makalelidir.
Değerleri:

PA 48 DA 32
PA 31 DA 24
PA 23 DA 16
PA 17 DA 12
PA 31 DA 22
PA 23 DA 14
PA 16 DA 12
PA 26 DA 22
PA 16 DA 10
PA 26 DA 20

Tanıtım yazısının içerisine kaç adet link ekleyebilirim: 3 adet link eklemesi yapabilirsiniz..
Siparişim ne zaman teslim olur: sipariş geçtikten 30 dakika sonrasında işiniz tamamlanmazsa geri iade yapılacaktır.
Bilgilendirme: 3 adet hostinge dağıtılmıştır, sitelerimizde dış link bulunmamaktadır alan temiz hizmet alacaktır. Hatırlatma: toplam 10 adet tanıtım yazısı satılacaktır.
Tanıtım yazıları ne kadar kalır: ölüm kalım olmadıkça sitelerde sürekli kalır, aktif kullandığım sitelerdir.
Ücret : 100 TL
Ödeme : garanti, yapı kredi, işbank
online iletişim: [email protected]

Inadmissible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayni konuyu tekrar başka bölüme açarsan banlanacaksın, haberin olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5