sohbet odaları

Daemon Tools Nedir ve Nasıl Kullanılır?

ErcanKIZILKOCA

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
16 Ağustos 2017
Mesajlar
188
Reaksiyon
26
Puanları
0
Şube
İstanbul
74 Aydır Üye
Daemon Tools Tam Sürüm indir
Daemon Tools tam sürüm ve serial key hakkında kısaca bahsedersek. (*.iso, *.mds/*.mdf, *.mdx, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cue, *.bin/*.cdi, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.nrg, *.isz vs.) uzantılı dosyaları okuyabilen bir programdır.

Daemon Tools nedir ?
Daemon Tools genel anlamı ile bahsedersek, yani en çok kullanım sebebi olan lisanslı oyun ve programları crackleyip. Ve partları ayırarak bilgisayarımızda adeta bir CD veya DVD takmışız gibi bir sistem sunar. Bu tarz lisanslı program ve oyunları açmaya yarayan bu program ile daha bir çok işlem dahi yapılabilmektedir. Bu tür işleme kısaca sanal sürücü denmektedir.

Daemon Tools’un yararları nelerdir ?
  • Bilgisayarınıza CD veya DVD taktığınız zaman bozuk olma ihtimali olabiliyor, çizik olma ihtimali ve en büyük sorun ise bir başka oyunun çıkma ihtimali olabiliyor. İşte burada Daemon Tools’a sonuna kadar güvenebilirsiniz.
  • Laptop kullananlar için ise program, film ve oyun gibi yükledikleri CD ve DVD’leri taktıkları zaman extra pil gücü harcamış olur. Bu da laptop’unuzun pil süresini oldukça azaltır. Daemon Tools kullnarak ise hem zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz hem de laptop’unuzun pilinden tasarruf etmiş oluyorsunuz.
Daemon Tools nasıl kullanılır ?
En çok sorulan sorulardan birisi olan daemon tools nasıl kurulur ve nasıl kullanılır gibi sorulardır. İşte size cevaben aşağıdaki videosu sizlerle paylaştım. Video ingilizce fakat dile takılmayın. Adamın yaptıklarını birebir uyguladıktan sonra zaten kurulum ve kullanımını hemen yapabiliyorsunuz. Tam ekran izleyerek daha detaylı bir görünüme ulaşabilirsiniz.


Daemon Tools Nereden indirebilirim ?
Daemon Tools programını tam sürümünü sitemizden yani fullindir.club sitemizden indirebilirsiniz. Programı indirmek için sol taraftaki Daemon Tools Tam Sürüm indir butonuna tıklayarak hemen tam sürümü indirebilirsiniz. Ve yukarıdaki videoyu izleyerek işlem işlem kurulum ve kullanımını öğrenebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst