İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daha da konuşmam ! :D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Berlusconi'den gazetecilere Erdoğan fırçası! 'Daha da konuşmam, canınız cehenneme!'İtalya'nın olaylı Başbakanı Silvio Berlusconi, gaflarını yazan İtalyan gazetecilere ateş püskürdü. Berlusconi, Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da gazetecilere "Başbakan Erdoğan'la konuşurken Angela Merkel yanımdaydı, ona söyledim o da 'devam et' dedi. Sizse bunu gaf olarak yazdınız. Her söylediğimi gaf diye yazıp, ülkenin saygınlığına gölge düşürüyorsunuz.. Beni boykot etmeniz beni üzüyor, canıma tak etti. Artık size 'canınız cehenneme' diyecek hale geldim. Bir daha da size konuşmayacağım" dedi.

MEDYA ÖRGÜTLERİ KINADI

Berlusconi, "Juventus'u içeride desteklemem ama deplasmanda oynadığı zaman arkalarındayım. Ben yurtdışına çıktığımda 'Başbakan gaf yaptı' demekten başka birşey yazmıyorsunuz" dedi. Berlusconi'nin açıklamaları İtalya'daki medya örgütleri tarafından kınandı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5