İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daha fazla kanama

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gündür yeni sitemi directorilere ekliyorum..4-5 saat uyudum...geberik durumdayım yani...adsense hesabıma girdim ön izlemenin altındaki info'da

"IPUCU Henüz optimizasyon yapmadınız mı İpuçlarımız artık daha kapsamlı ve ayrıntılıdır. Bu nedenle şimdi optimizasyon zamanıdır!" Daha fazla kanamaya başlamak için Optimizasyon İpuçlarımıza bakın."

yazısını görünce koptum...

A

Amanha

Misafir
aynı durum bendede var kafayı yicem oakdar ugraştım yaptım kabul etmedi bi türlü hiçbirşeyi

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla nedemek bu ?? bendede var

İPUCU

Henüz optimizasyon yapmadınız mı İpuçlarımız artık daha kapsamlı ve ayrıntılıdır. Bu nedenle şimdi optimizasyon zamanıdır! Daha fazla kanamaya başlamak için Optimizasyon İpuçlarımıza bakın.

kazanmayamı demeye çalışmış :D :D

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlar ras gele çıkan ipuçlarıdır bu dediğiniz ipucuda yaklaşık olarak 2 aydır rasgele çıkıyor

öyle bir yazmışsınız ki sanki google sadece size özel sitenizi incelemişte optimizasyon yapmadınızmı diyormuş gibi olmuş

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@darkman
yok canım biz ip ucuna değil. İp ucunda Kazanmaya yazcaklarına Kanamaya yazmışlar bi dikkat et.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5