İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

daha.net ddos korumalı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sitelerine baktım fakat birşeyler yazmamışlar veya ben göremedim, bazı sitelerimi farklı ip ye taşımayı düşünüyorum, fiyatlarını çoğu kişi uygun diyor.
Çözüm ortaklarıda avea , vodofone v.s sağlam gibi görünüyorlar.
Daha.net in ddos korumalı hostları varmı veya hostgator daki gibi özel yazılımlarla bir nebze olsun engelliyebiliyorlar mı ?

Ayrıca çalışıpta memnun olmayan varmı ?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bence daha.net'in sunucuları Türkiye'de hangi dc'de barınmakta veya dc kendilerininse hat kapasitesinin miktarını araştırmalısın.. O sana bildiğin cevapları verir zaten.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bildign cevaplari derken anlamadim ? Ddos koruma olup olmadigi onemli benim icin.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
bildign cevaplari derken anlamadim ? Ddos koruma olup olmadigi onemli benim icin.

Bildiğin cevaplar derken DC'lerin kalitesini az çok tahmin edersin Türkiye'de. Bi Doruknet'tedir daha.net sunucuları ozaman ddos koruması var derseler inan. Ama bir X firmasındadır ne kadar ddos derlerse desinler inanma.

Tam olarak daha.net'i kullanmadım bilmiyorum tek bildiğim şey makinelerinin Türkiye'de olması. Bu bakımdan ben ddos korumalı olacağına inanmıyorum öyle olsaydı çok daha farklı sloganları olurdu..

Ayrıca ddos bahsettiğin botnetse zaten hiç inanmam.

Ek: web sitelerine baktım şimdi ddos veya botnet koruması hakkında bi içerik yazmamışlar.. http://www.daha.net/dedicated-kiralik-sunucu-co-location/

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Ddos korumaları hakkında bir bilgim yok fakat daha.net ile alakalı başlık açılınca belirtmek istedim: Daha.net, Softcom'un bir girişimi ve Türkiye pazarına oldukça büyük bir yatırımla girdiler. Müşterilerini sıkıntıda bırakmaları özellikle şu ilk oturma evrelerinde mantıken imkansız. Ayrıca, uluslararası arenada Myhosting ile uzun süredir hosting üzerine deneyimleri var.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
atay'a ekstra olarak, vodafone + fenerbahce.org + fenerbahce tv canlı yayınları internet üzerinden daha.net'te barınıyor.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
onur ve atay sagolun, tr ye hizmet verilen makineler tr dc deymis, fazla dayanamazlar ddos a dayansalarda fiyatlari ucuk olur dusuncesindeyim, en iyisi kipirdamiyalim softlayerla dewam edelim.

umutsuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha netin partneri yabancı dc lerdeki sunuculardan alabilirsin

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
referansları sağlam, fakat partnerlerini zaten göremedim sanırım yok, kendi içinde ayrılmış sadece ülkelere hizmet olarak,hiçbir alt firmasında ddos hizmeti verilmiyor görünen.

Neyse konu kapanabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5